>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [77]

Status
Zamknięty.
marek611 6,7K

marek611

Czasem udaje mi sie wygrac
1:4 0:30 dla Goerges 2:4 0:30 i dostaje 2 przełamania ehh nie na moje nerwy
Dlatego od ponad 2 lat nigdy nie gram jej win(od kiedy przegrała z dziewczyną z 2 setki mając 6:0, 5:0 i 40:0) , czasem coś zagram przeciwko niej ????
 
adik1992 408,5K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Goerges na bank sie.teraz polamie ????
ale człowiek głupi, wystarczy grać odwrotnie te Wasze propozycję eksperckie i w godzinę na dobre wakacje idzie zarobić. Swoja droga ciekaw jestem ile tych madrości gracie, bo co kilka minut, pewne 2:0, na bank sie połamie, szybki zjad do bazy. A to nie ma żadnego przełożenia na rzeczywistość.
 
B 6,9K

brajan82

Użytkownik
ale człowiek głupi, wystarczy grać odwrotnie te Wasze propozycję eksperckie i w godzinę na dobre wakacje idzie zarobić. Swoja droga ciekaw jestem ile tych madrości gracie, bo co kilka minut, pewne 2:0, na bank sie połamie, szybki zjad do bazy. A to nie ma żadnego przełożenia na rzeczywistość.
I potem kazdy zarzeka sie, ze juz nie będzie grał, bo wszyscy handlujo nonstop.
 
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
Dzizys Goerges miała tyle szans zeby juz wziac tego seta drugiego . przeciez ona juz tego nie moze wygrac tego seta ani meczu nie po tylu zmarnowanych szansach. to jest juz fizyczno - psychicznie niemozliwe
 
adik1992 408,5K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Dzizys Goerges miała tyle szans zeby juz wziac tego seta drugiego . przeciez ona juz tego nie moze wygrac tego seta ani meczu nie po tylu zmarnowanych szansach. to jest juz fizyczno - psychicznie niemozliwe
czyli pewniak Julia 2 set za milion
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom