>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [77]

Status
Zamknięty.
mamed1916 247

mamed1916

Użytkownik
a to polsat nie wykupił? Mieli LM pokazywać, w zeszłym roku były mecze legii w kwalach na canal plus na pewno
&#39;Telewizja Polska przeprowadzi transmisję dopiero z rewanżowego spotkania, które odbędzie się 17 lipca o 21.00 na stadionie przy Łazienkowskiej. Mecz w Irlandii nie zostanie pokazany, ponieważ gospodarze nie produkują z niego sygnału. Widać uznano, że w dniu półfinału mundialu w Rosji, to spotkanie mało kogo będzie interesowało.
Szef sportu w TVP już kilka dni temu rozwiał wątpliwości co do transmisji.&#39;
Edit: &#39;
Mecz I rundy eliminacji @ChampionsLeague przeciwko @CorkCityFC będziecie mogli śledzić na naszym klubowym Facebooku. ⚽❗
źródło: Legia Twitter
 
adik1992 408,5K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Tylko że koło 21 to trwał mecz Trynidadu z Portoryką
trynidad skończył ok 20:30 i póxniej mecze były przesuwane i było info że opóźnienie z przyczyn technicznych, czyli coś z halą mieli pewnie. Bo pewnie mecz brazyli zacząłby sie jakieś 30-40 minut po zakończeniu meczu portoryko a o 22:30 jeszcze nie grali. Później poszedłem spac i widze rano że o 10 jeszcze jakiś mecz grają.
Ale się struffy wybronili przy tym 3 bp
 
adik1992 408,5K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
&#39;Telewizja Polska przeprowadzi transmisję dopiero z rewanżowego spotkania, które odbędzie się 17 lipca o 21.00 na stadionie przy Łazienkowskiej. Mecz w Irlandii nie zostanie pokazany, ponieważ gospodarze nie produkują z niego sygnału. Widać uznano, że w dniu półfinału mundialu w Rosji, to spotkanie mało kogo będzie interesowało.
Szef sportu w TVP już kilka dni temu rozwiał wątpliwości co do transmisji.&#39;
Edit: &#39;
Mecz I rundy eliminacji @ChampionsLeague przeciwko @CorkCityFC będziecie mogli śledzić na naszym klubowym Facebooku. ⚽❗
źródło: Legia Twitter
nie żeby mi zależało, nawet bym nie wiedział o tym spotkaniu ale patrze że na flashscore jest mecz to się pytam bo w ramówce nie widziałem na żadnym kanale
 
cuadrado12 6K

cuadrado12

Użytkownik
będzie gdzieś w tv mecz legii?
Na fejsie będzie transmisja. Ludzie się dziwili dlaczego nie może być chociażby na youtube, ale coś tam UEFA się na to nie godziła. A co do transmisji w telewizji to nawet w Irlandii nie będzie, Cork tak samo będzie prowadzić transmisje na swoim fejsie. Widocznie coś im się nie opłaca.
 
zuchman 4,2K

zuchman

Użytkownik
A tymczasem oficjalnie Ronaldo przechodzi do juventusu ???? . Jako madridista od czasów dzieciństwa przykro w ch...
No ale cóż, może to i lepiej, wiedział kiedy zejść ze sceny
W końcu przyszedł czas na wygranie lm przez Juve hehe ;)
 
xbrajanx 13,3K

xbrajanx

Użytkownik
Aj ten Ronaldo, sam nie wiem czy będę chciał go oglądać w barwach Juve. On i liga Włoska ?? Nie pasuje mi to jakoś no i już wiadomo na kim będą się skupiali patrząc na Juventus. Mam tylko nadzieję że Dybala zostanie w Turynie
Na wieczór gram sobie:
Belgia Awans @2,07
Legia wygra @1,72
@3,56 Fortuna
 
cuadrado12 6K

cuadrado12

Użytkownik
Aj ten Ronaldo, sam nie wiem czy będę chciał go oglądać w barwach Juve. On i liga Włoska ?? Nie pasuje mi to jakoś no i już wiadomo na kim będą się skupiali patrząc na Juventus. Mam tylko nadzieję że Dybala zostanie w Turynie
Juve teraz musi cięcia zrobić, żeby to wszystko miało ręce i nogi. Higuain, Dybala, Pjanic czy Alex Sandro są na liście kilku klubów i jak wpadnie w miarę godna oferta to Juve odda z pocałowaniem ręki. O samym Dybali się mówi, że już Liverpool się czai jako alternatywa za Fekira, a Pjanic jak na moje to kwestia czasu i transfer do Barcy, szczególnie, że właśnie odpalili Paulinho ????
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Ta Flora estońska to niezla fuszerka. Myslalem, że oni powalcza cos dzis o zwyciestwo moze nawet, a tutaj jest jakas deklasacja.
 
xbrajanx 13,3K

xbrajanx

Użytkownik
Dokładnie, wiadomo pieniądze na Ronaldo pójdą duże to i trzeba coś zarobić, szkoda bo akurat skład z poprzedniego sezony był na prawdę dobry i każdego dobrze się oglądało, szkoda przede wszystkim Pjanicia bo robił niezłą robotę, wiadomo Dybla i Higuain jak grali razem. No nic zobaczymy co będzie dalej, Krysię zawsze lubiłem i szanowałem, ale w życie się nie spodziewałem że będę go oglądał w barwach mojego ukochanego Juve ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom