>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [77]

Status
Zamknięty.
ranczo0123 466,4K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Wie ktos moze jak rozlicZają zaklady w fortunie ? Chodzi mi o rozne i kartki , czy bedzie sie liczyc dogrywka bo pogralem kombinacyjny na czysty remis , over 8,5 rogu , over 3,5 kartki i over 1,5 spalonego Anglików . Pierwszy i ostatni juz siedzi
oczywscie ze tylko regular time. wszystkie bety na rozne i kartki zawsze sa tak rozliczane i tutaj wyjatku nie bedzie.
 
mamed1916 247

mamed1916

Użytkownik
oczywscie ze tylko regular time. wszystkie bety na rozne i kartki zawsze sa tak rozliczane i tutaj wyjatku nie bedzie.
Nie u każdego buka. Ja miałem pograną kartkę Cuadrado w meczu Anglia - Kolumbia i po 90. minutach rozliczyli na minus. Kartkę dostał w doliczonym czasie i nagle rozliczyli na plus ???? . Liczę, że tak będzie z Lovrenem ????
Edit: W Unibet jak co
 
M 2,1K

michalo28

Typer World Cup U20
Panowie w Totolotku zakład na liczbę rzutów rożnych i żółte kartki dla konkretnych zawodników dotyczy też dogrywki?
 
ranczo0123 466,4K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Nie u każdego buka. Ja miałem pograną kartkę Cuadrado w meczu Anglia - Kolumbia i po 90. minutach rozliczyli na minus. Kartkę dostał w doliczonym czasie i nagle rozliczyli na plus ???? . Liczę, że tak będzie z Lovrenem ????
Edit: W Unibet jak co
Chodzi o rzuty rozne i ogolny over zoltych kartek i to zawsze jest rozliczane w regulaminowym czasie. Zawsze.
 
q7dwa9 761

q7dwa9

Użytkownik
CS - start za 10 minut.
Rogue - compLexity
@1.97 188BET
fajny meczyk do oglądania ? może po Angolach włącze sobie ale czy warto hmm...
Chorwacja nawet jak nie wygra to się fajnie zapisze w historii MŚ z tymi 3 dogrywkami ;)
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Dzisiaj totalna padlina ta Islandia po 1 polowie 0:0, Molde gra z jakimis ogorkami chyba z irlandii pln i przegrywają 2:1 gdzie kurs na gospodarzy byl 21 :facepalm: wczesniej jacys litwini wygrywaja z APOELEM.:headbang:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom