>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [77]

Status
Zamknięty.
saw22 1,7K

saw22

Użytkownik
Dobra, noc minęła....tak sobie myślę, że szkoda strzępić ryja na tych popaprańców naszych. Są słabi, byli słabi i tak już pewnie na wieki zostanie. Euro 2016 i powiew optymizmu to był tylko efekt uboczny ????
Trzeba wrócić na ziemie i skupić się na tym mundialu bo można tutaj będzie jeszcze sporo zarobić.
Co myślicie dziś o bramce Iranu, BTS ? Portugalia słabsza od Hiszpanii w obronie. Iran pokazał, że potrafią zagrozić każdemu. Ja też myślę sobie, że Rosja - Urugwaj tu Rosja strzeli. Myślę, że na Hiszpanów nie chce trafić z pewnością więc woli zostać na 1 miejscu.
Jestesmy po prostu slabi, gramy bez pomyslu, laga do przodu a moze sie uda. Czas najwyzszy przyzwyczaic sie do tego, ze jestesmy na poziomie Rumunii czy innych Grecji, gdzie my a druzyny z topu..
Co do typow, to ja gram bramke Ronaldo, Portugalia WIN, Urugwaj 1x w kombinacjach
 
adik1992 405K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Adik czym się sugerowałeś w typie na Kevina Kinga ? Bo zaufałem a w sumie nie wiem jakie argumenty ????
jeden główny argument Vanni to Włoch a włoch równa sie turbo wał także spokojnie ???? ???? ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom