>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [77]

Status
Zamknięty.
U 0

Usunięty użytkownik 46969

Gość
Ja dzisiaj male stawki I na minus dzien. Jutro dla mnie chorwacja bet dnia I francja mysle ogarnie Luz . Jak to widzicie?
No masz tam na zwyciestwo Hiszpanii jeszcze przeciez a byl remis
 
kecaj14 14

kecaj14

Użytkownik
Ja dzisiaj male stawki I na minus dzien. Jutro dla mnie chorwacja bet dnia I francja mysle ogarnie Luz . Jak to widzicie?
No masz tam na zwyciestwo Hiszpanii jeszcze przeciez a byl remis
Boję się że będzie kalkulacja Chorwatów pod Islandczyków chociaż to mało prawdopodobne
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Nie ma co płakać nad Polską ???? Nad Rosją każdy się zachwycał, a balon dziś odleciał w przestworza ???? Urugwaj ich ustawił w szeregu, a Hiszpania się po nich przejedzie ????
No i też zaliczają szybki koniec ????
 
valentine28 2,3K

valentine28

Forum VIP
Jońca i Trzeciak tragiczny komentarz dzisiaj. Serio nigdy czegoś tak stronniczego i mijającego się z prawdą nie słyszałem. Panowie albo nie lubią Portugalii albo Ronaldo. Zakładam oba scenariusze i do tego komentarz w koszulkach Barcelony, bo to się w głowie nie mieści co oni dzisiaj mówili...
 
5567 719

5567

Użytkownik
Pamiętacie strzał Isco z główki, kiedy piłka leciala do brameczki i niemal z linii wybił obrońca? Taki strzał uznaje się za niecelny tak? Czyli strzał celny jest jedynie wtedy, kiedy bramkarz dotyka piłki, lub jest gol....
 
mamed1916 247

mamed1916

Użytkownik
A ile to wynosi? Polecasz,bo wlasnie sie zastanawiam czy się tam przenieść. Jakie jest Twoje zdanie na temat tego buka?
Ogólnie hajs pobiera w EUR i wypłaty masz też w EUR od pośrednika na konto bankowe. Dlatego mi liczy za przewalutowanie. Do tego chyba bank bierze jakieś pare zł za transakcje (BZWBK). Na razie żadnego problemu nie miałem z niczym. Najlepiej nie robić częstych wpłat po prostu i mieć konto w EUR.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom