>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [77]

Status
Zamknięty.
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Ktory bankomat najmniej zdziera na kursie przy przwalutowaniu przy bankomacie z ecopayz?
Zawsze pko i euronet braly najmniej ale ostatnio euronet za 1000 wyplaty pobral mi lacznie 135 zl prowizji gdzie zwykle bylo max 80
 
kecaj14 14

kecaj14

Użytkownik
Widzicie gdzieś over 2,5 bramki w dzisiejszych meczach MŚ? Ja uważam że najbardziej prawdopodobny overek to w meczu Nigerii.
 
kecaj14 14

kecaj14

Użytkownik
Dla mnie Australia - Peru siądzie over jak złoto ;)
No właśnie Peru gra ładnie ale nie wbiło jeszcze żadnej bramki a jeśli chodzi o Australię to jakoś nie wierzę że stać ich na pogrom Peru. Z drugiej strony reprezentanci Peru mają mecz o honor więc tu wszystko się wydarzyć może. Kurs w totku to 1,8 na overek 2,5.
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Collins do gry. Nie jest to naweirzchnia Navarro i watpie aby taki turniej byl dla niej jakos mega wazny toz przed wielkoszlemowym startem. Hiszpanka lubi uwalic z perspektywicznym dogiem.
Juz jest przelamanie wiec troche zapozno napisalem jednak 1.70 na Amerykanke to wciaz dobre kursiwo.
 
tnf 253

tnf

Użytkownik
No właśnie Peru gra ładnie ale nie wbiło jeszcze żadnej bramki a jeśli chodzi o Australię to jakoś nie wierzę że stać ich na pogrom Peru. Z drugiej strony reprezentanci Peru mają mecz o honor więc tu wszystko się wydarzyć może. Kurs w totku to 1,8 na overek 2,5.
ja pie.. ???? wy to serio gracie w ziemniakach czy robicie sobie jaja ? po odciągnięciu podatku z 1,80 robi się 1,50 przecież chlopcy. Na asianconnect dla porównania jest 1,93 ????
 
L 41,8K

lubuszanin

Użytkownik
Zapytali G Lato czy drużyna z 1974 wygrałaby z dzisiejszą repr.Odp.Tak 1:0.Pyt redaktora.Tylko tyle.Odp.Prosze pamiętać że większość z nas jest już po 70 --cce:cwl::cwl:
 
C 334

copper

Użytkownik
ja pie.. ???? wy to serio gracie w ziemniakach czy robicie sobie jaja ? po odciągnięciu podatku z 1,80 robi się 1,50 przecież chlopcy. Na asianconnect dla porównania jest 1,93 ????
W dniu meczu naszej reprezentacji grasz bez podatku tylko ako musi być 2 a w pozostałe dni tez bez podatku tylko ako 2 i kursy nie mniejsze niż 1,30:yes:W fortunie masz gre bez podatku bez żadnych ograniczeń na godzinę przed każdym meczem.U ziemniaków można czasami wyższe kursy złapać.
 
kecaj14 14

kecaj14

Użytkownik
ja pie.. ???? wy to serio gracie w ziemniakach czy robicie sobie jaja ? po odciągnięciu podatku z 1,80 robi się 1,50 przecież chlopcy. Na asianconnect dla porównania jest 1,93 ????
1. Kto gdzie gra to indywidualna sprawa ????
2. Jakoś często udaje mi się zagrać z pominięciem podatku w totku...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom