>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [77]

Status
Zamknięty.
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
Virtus Pro - Vexed
VP @1.28
VP -5.5 @1.85
Wiem, że to pozornie wygląda jak samobójstwo, ale przekonały mnie do tego 2 rzeczy. Pierwsza to mapa - Nuke. Tak naprawdę mimo wszystko jedna z lepszych mapek VP a co najważniejsze skład Vexed NIGDY jej nie grał, pewnie coś tam mają pograne, trenują ją sobie ale istotne jest to że NIGDY jej nie rozgrywali z przeciwnikiem w jakichś grach o stawkę, co też ważne, nie dlatego że przeciwnicy zawsze te mapkę banują. A drugi aspekt to morelz za snaxa, wydawać by się mogło że rozbicie drużyny to minus, ale morelz z AGO ostatnio kocur forma a na tym poziomie AIM spokojnie powinien wystarczyć do pyknięcia Vexed.
✅
⛔
Jak ktoś to oglądał to wie jakiego niesamowitego pecha mam ???? Nie mam siły nawet opisywać co tam się wydarzyło, mogli skończyć 16;10, ale oczywiście 16;11 wynik XD
 
furman19 928

furman19

Użytkownik
Argentyna v Nigeria
Poniżej 30.5 punktów karnych @ 3.20 uni
Zagrałbym tutaj na kartki ale jak widzę że sędziuje Cakira to mogą się łamać , a on nie będzie pokazywał kartek.
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Brawo Leo kursik 1,85 siedzi szybciutko ???? Maradona w takiej euforii , ze chyba bedzie musial od Kolumbijczykow koke odkupić ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom