>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [77]

Status
Zamknięty.
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Kostaryka gra ciekawie. Szwajcarzy będą mieć tu jeszcze problemy, bo rywal chce walczyć o honor i 3 pkty.
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Ale dla mnie to skandaliczna gra Serbii...oni po straceniu gola na 2:0 spacerowali po boisku.
To jest zenada....maja ostatnie 20 min na mundialu to powinni napierdala** jak dziki i starac sie o gola dla kibicow....chora ta pilka nozna jest.
 
ferdzio1 55,8K

ferdzio1

Użytkownik
Ale dla mnie to skandaliczna gra Serbii...oni po straceniu gola na 2:0 spacerowali po boisku.
To jest zenada....maja ostatnie 20 min na mundialu to powinni napierdala** jak dziki i starac sie o gola dla kibicow....chora ta pilka nozna jest.
Serbia kompletnie bez siły już była. Tak samo jak dziś Niemcy
 
adik1992 412,1K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Ale dla mnie to skandaliczna gra Serbii...oni po straceniu gola na 2:0 spacerowali po boisku.
To jest zenada....maja ostatnie 20 min na mundialu to powinni napierdala** jak dziki i starac sie o gola dla kibicow....chora ta pilka nozna jest.
Na szczęście drugiej połowy nie widziałem ale pierwsza to dramat. Chodzenie na całości. Może 3-4 akcje na szybkości z obu stron. Szkoda takich ekip jak Maroko Iran czy Korea bo te ekipy braki nadrabialy walecznoscia i ambicją i gra do końca. A tu tylko minimalizm .
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom