>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [77]

Status
Zamknięty.
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Wilkerson/Barnsley -8.5 @ 1.82
Najlepsza obecnie para na świecie przeciwko Polkom.
O, te Portugalki jeszcze dzisiaj grają, myślałem, że jutro.
-8,5 handi na Niemki @ 1.82
 
madridista91 166

madridista91

Użytkownik
Unibet Mi rozliczył jako &quot;nieważny&quot; mecz Makarova/Zvonareva podając powód jako: Przełożony. Nigdzie nie znalazłem informacji jakoby ten mecz miałby się nie odbyć. Ktoś coś wie?
Ba nawet zaraz bedą zaczynać grać..

Dobra, nieważne :dntlck::dntlck::dntlck::dntlck::dntlck: Rywalki zmienione :headbang::headbang::headbang::headbang:
 
adik1992 412,5K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
no i cilic po za wimbledonem. Teraz czekac tylko na &quot;ekspertów&quot; że sprzedał.
Niektórzy widzieli w nim zwycięzcę turnieju a ja wielokrotnie powtarzałem że nie mozna porównywać w żadnym wypadku turniejów atp do wielkiego szlema, nawet gdyby ktoś był w genialnej formie przed szlemem.
 
U 0

Usunięty użytkownik 46969

Gość
Vesely zamyka mi spory kuponik ogarnie czy brac 60% zysku, pytam bo bawie sie na tenisie z pomoca forumowych znawcow tej dziedziny sportu, dzieki pozdro
 
ryzyk_fizyk 11

ryzyk_fizyk

Użytkownik
no i cilic po za wimbledonem. Teraz czekac tylko na &quot;ekspertów&quot; że sprzedał.
Niektórzy widzieli w nim zwycięzcę turnieju a ja wielokrotnie powtarzałem że nie mozna porównywać w żadnym wypadku turniejów atp do wielkiego szlema, nawet gdyby ktoś był w genialnej formie przed szlemem.
Zmęczony był trochę było widać. Zagrałem Pelle po 18.50, ktoś da wiare? ????
 
adik1992 412,5K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
pamiętam mecz pelli sprzed 2 lat z rogerem gdzie przegrał 2 pierwsze sety po tb i naprawdę grał bardzo dobrze na trawie aż sam nie mogłem uwierzyć, bo wszyscy uważali go za typowego ziemniaka.
Brawo dla niego, miłe sa takie niespodzianki zwłaszcza powrót z 0:2
 
adik1992 412,5K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Zmęczony był trochę było widać. Zagrałem Pelle po 18.50, ktoś da wiare? ????
dziś zagrali 2,5 seta to nie wiem czym był zmęczony, wyglądał gorzej to fakt i te błędy prze siatce, a pella biegał i przebijał no i sie przebił do 3 rundy.
 
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
Pieknie Cilic ???? . ja chetnie uslysze argumenty dlaczego Cilic przegral z Pella i to prowadzac 2:0 moze zrobic sonde? odpowiedz a ) kontuzja Chorwata na poczatku 3 seta ale nie chcial wolac nawet medicala ani jej pokazywac i juz dogral do 5 seta bo kocha publicznosc i Wimbledon b) Pella jest za dobry na trawie i po prostu mega forma Chorwat nie mial czego szukac c) Cilic mial biegunke przez ostatnie 3 dni i gral odwodniony do tego z gorączką 40 stopni chyba popial w przerwach apap d) presja dojsca do 3 rundy przerosla Cilica i sobie z nia nie poradzil prowadzac 2:0 w setach sie przesyraszyl e) juz bie wiem moze jakies pomysly??
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom