>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [77]

Status
Zamknięty.
zuchman 4,2K

zuchman

Użytkownik
Ktoś widział jak ta piłka leciała? Wy oglądacie mecz czy jak wam kupon nie wchodzi to od razu krytykujecie?
 
adik1992 405,4K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
brawo kiki, była jesteś i będziesz nikim, nawet williams w wieku 60 lat cię ogra, co za sucz z tej francuzki
 
verno 618,7K

verno

Znawca - Hokej
Ten sędzia pokaże jakąś kartke czy 10min ładnie będzie prosić jak przedszkolanka że dzieci już mają wracać na podwieczorek?
 
verno 618,7K

verno

Znawca - Hokej
Ktoś widział jak ta piłka leciała? Wy oglądacie mecz czy jak wam kupon nie wchodzi to od razu krytykujecie?
Było ewidentnie widać że dobrze się ustawił a niecały metr przed nim skręciła w jego prawo no ale lepiej walić szyderę bo promo 1X nie wchodzi ????
 
q7dwa9 761

q7dwa9

Użytkownik
mówcie co chcecie ale jak dla mnie to ten pogba to taki typowy bambus wyrwany z buszu... przereklamowany i to bardzo + te jego &quot;zachowanie&quot; przy tym zamieszaniu to potwierdza, typowy bambo któremu te angielskie tygodniówki zrobiły aa w sumie mózgu to nie miał nigdy raczej ????
 
adik1992 405,4K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Wyślesz jej kwiaty z przeprosinami?
Przerzuć się chłopczyku na pchełki.
wiem że che już jechac na wakacje z thiemem ale mogła tego gema utrzymać a nie w tak prosty sposób oddać bo emerytka nawet nic nie musiała zrobić, wystarczyło że stanęła na korcie,
a jak nie wiesz o co chodzi to sie nie wcinaj tylko podaj typ. bez odbioru
 
S 30,4K

snickers69

Użytkownik
Fabbiano serwuje jak Radwańska. Stawiajcie domy na Brazylia over 5,5 rogów i Anglia więcej rzutów rożnych, bo to mi zostało na kuponie, a na 90% wszystkich kuponów tylko jedno wydarzenie mi nie wchodzi ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom