>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [77]

Status
Zamknięty.
bobair 48

bobair

Użytkownik
wiem że che już jechac na wakacje z thiemem ale mogła tego gema utrzymać a nie w tak prosty sposób oddać bo emerytka nawet nic nie musiała zrobić, wystarczyło że stanęła na korcie,
a jak nie wiesz o co chodzi to sie nie wcinaj tylko podaj typ. bez odbioru
Jak ty wiesz o co chodzi to po ch.j na nią grasz? A teraz wielki płacz ????
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Oulu vs TP 47 pilka finlandia kakkonen grupa c, typ: over 3,5 kurs: 2,85 (Etoto) powinno wpasc troche bramek, ja pobieram. Mozna bezpieczniej over 2,5 po 1,8. ruszyli o 17
ed. sorki ruszyli o 17:30 mialo byc
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
adik1992 405,4K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
na 5 minut przed koncem posiadanie 57:43 dla Francji także powinno wejść na spokojnie bo urugwaj już nawet nie pressuje
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
A co Urugwaj pokazał poza strzałem główka ?
A czy ja napisałem , ze Urugwaj jest lepszy ? Obie drużyny nicztm się nie wyróżniają ale po pierwszej polowie jak mialbym kogoś wskazać to ciut lepszy byl Urugwaj. No coz w półfinale czy Brazylia czy Belgia to i tak rozprawia sie z Francja . Zabojady mając takich pilkarzy w kadrze powinni lyknac te mistrzostwa i wciągnąć dupa każda drużynę a prawda jest taka , ze Graja średnio. Gdyby byl tam lepszy trener to bym przed mundialem stawiał wszystko na to , ze wygrają wszystko
 
seelowen 1,8K

seelowen

Użytkownik
mi chodzi po głowie zagranie dwóch zakładów 3.50 win francji w MŚ i Brazylii 4.00 bo raczej nikt inny w grę nie wchodzi. Gdzieś spoglądam na Chorwację ale szanse na to są minimalne.
dobry zysk in my opinion
 
bobair 48

bobair

Użytkownik
ja na nią nie grałem, miałem u2,5 brejków w 1 secie, także widzę że nie w temacie,
i czekamy na Twoje typy
A to dlatego tak sapiesz. Wdupiły ci kupon i stąd ten szloch.
Zrób więc kolejną taśmę. Może się odegrasz ???? . Ja życzę ci powodzenia bo inaczej na zawał zejdziesz.
 
mlk 4,5K

mlk

Użytkownik
Dorzucam jeszcze:
⚽ Urugwaj - Francja
Urugwaj over 2.5 ŻK @2.14
+ bonus fortuna
Weź tu złap Mbappe bez faulu... może gryzoniowi siądzie psycha przy niekorzystnym obrocie spraw. Za drobniejsze.
⛔ przy zadycme jeszcze Godin powinien dostać kartkę , no ale cóż... Szkoda
 
valentine28 2,3K

valentine28

Forum VIP
Kubot i Melo 3 setowe niewykorzystane , przecież to jest kabaret ... Teraz pewnie w dupe
Hahahhahahhaha i oddali... Nie mam pytań. Który to zepsuł 2 setowe a później od razu się połamał na serwisie? Kubot czy Melo??? Skur... 2 taśmy na 2k mi zamykali ...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom