>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [77]

Status
Zamknięty.
mlk 4,5K

mlk

Użytkownik
Tak . Belgia duzo szczęścia jak narazie . Fartowny pierwszy gol a potem juz bardzo ladna.kontra. szkoda mi Brazoli bo zanim wpadl gol dla Belgow to BRazylia mogla strzelić dwa
Nie zgodzę się, że to promocja. Belgia prowadzi tą grę, to nie przypadek. Do tego kontry ma mordercze, Brazylia nie wie jak się pod to ustawić. Canarinhos strzelą i mam nadzieje, że doprowadzą do remisu bo na innym kuponie mam ich 1X aczkolwiek będzie o to trudno bo Belgia bardzo świadomie gra.
 
bobair 48

bobair

Użytkownik
Tak . Belgia duzo szczęścia jak narazie . Fartowny pierwszy gol a potem juz bardzo ladna.kontra. szkoda mi Brazoli bo zanim wpadl gol dla Belgow to BRazylia mogla strzelić dwa
A Ty dalej swoje. Francja wygrała na farcie bo przecież przez cały mecz była gorsza. Teraz Belgia prowadzi też fartownie bo Brazylia mogła strzelić dwa gole. Ale nie strzeliła. Zrozum wreszcie, że piłka nożna polega na strzelaniu goli a nie na tym ile dana drużyna mogła strzelić ????
 
diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
Brazylia ma lepsze drugie połowy. Belgowie w pierwszą połowę wpakowali sporo sił. Czy dadzą radę wytrzymać takie tempo przez następne 45 minut? 2-2 i dogrywka wcale mnie tu nie zdziwi.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom