>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [77]

Status
Zamknięty.
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Poniższy żart nie odwzorowuje moich preferencji w tej sprawie i nie ma na celu wywołania dyskusji politycznej, ale...

... reprezentacja Belgii jest świetnym przykładem, że warto przyjmować uchodźców ????
 
zuchman 4,2K

zuchman

Użytkownik
Rudy szczęśliwy strzał, Brazylia lepsza haha co wy cpacie? Zmiencie lekarza bo was oszukuje
Moze w drugiej połowie przycisneli ale to wszystko grane na pałę z dużym chaosem.
 
adik1992 405,7K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Kupon 11
Francjau20 under28,5 bramki @2,01 ręczna kobiet
Francjau17 -6,5 pkt kosz mężczyzn
Isner -1,5 seta @1,44
Dąbrowski/ Xu @1,4
Urugwaj u45,5% posiadania piłki @1,8
AKO: 13,88
Stawka: 260 zł.
Potencjalna wygrana: 3160 zł
Kupon rozbity na 3 żeby minąć podatek.

Dodatkowe propozycje
Querrey - Monfils o3,5 seta @1,4✅
Mladenovic - Williams u2,5 przełamania w 1 secie @2,01⛔
Wickmayer - Vekic o19,5 @1,66✅
Chorwacja - Szwecja u48,5 @1,75 ręczna kobiet u20✅
Korea Południowa u18 @1,48 siatka⛔
i jest i kolejny trafiony kuponik. Z pozdrowieniami dla bodair. Nie mam pojęcia jak wszedł ten under francuzek że przez ostatnie 15 min tylko jedną bramkę rzuciły. Ale liczy sie tylko zysk i w ciągu 2 dni jest prawie 4,8 tyś na czysto. Mam nadzieję że ktoś skorzystał.:hp::hp::hp::cash::cash::cash:
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
roxandoo 284

roxandoo

Użytkownik
Poniższy żart nie odwzorowuje moich preferencji w tej sprawie i nie ma na celu wywołania dyskusji politycznej, ale...

... reprezentacja Belgii jest świetnym przykładem, że warto przyjmować uchodźców ????
Ja dziękuję, wolę żeby Polska grała słabo w galę jak co tydzień zamach
 
bobair 48

bobair

Użytkownik
i jest i kolejny trafiony kuponik. Z pozdrowieniami dla bodair. Nie mam pojęcia jak wszedł ten under francuzek że przez ostatnie 15 min tylko jedną bramkę rzuciły. Ale liczy sie tylko zysk i w ciągu 2 dni jest prawie 4,8 tyś na czysto. Mam nadzieję że ktoś skorzystał.:hp::hp::hp::cash::cash::cash:
Dzięki za pozdrowienia ;), ale następnym razem napisz proszę, poprawnie nick ;). Cieszę się razem z Tobą ???? . Może dzięki temu będziesz trochę mniej nerwowy ???? .
 
adik1992 405,7K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Dzięki za pozdrowienia ;), ale następnym razem napisz proszę, poprawnie nick ;). Cieszę się razem z Tobą ???? . Może dzięki temu będziesz trochę mniej nerwowy ???? .
autokorekta, sorry Bobair ????
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Mam szybkie pytanie. Zakład long term - Naj. z Ameryki Płd. i jak to teraz rozliczać kto jest wyżej w klasyfikacji Brazylia czy Urugwaj? Zakład na podstawie ogólnej klasyfikacji mafii z fify, ktoś coś?
Punktowo lepiej Uru, bramkowo Brazylia +1, hmm
 
zdebus 55

zdebus

Użytkownik
Mam szybkie pytanie. Zakład long term - Naj. z Ameryki Płd. i jak to teraz rozliczać kto jest wyżej w klasyfikacji Brazylia czy Urugwaj? Zakład na podstawie ogólnej klasyfikacji mafii z fify, ktoś coś?
Mysle, ze bedzie sie liczyla ilosc bramek, a raczej roznica skoro bezposrednio nie grali stawial bym dalej na Brazylię
 
bobair 48

bobair

Użytkownik
Mam szybkie pytanie. Zakład long term - Naj. z Ameryki Płd. i jak to teraz rozliczać kto jest wyżej w klasyfikacji Brazylia czy Urugwaj? Zakład na podstawie ogólnej klasyfikacji mafii z fify, ktoś coś?
Może będzie tak jak za zamierzchłych czasów bywało. Czyli, że jak np. Belgia zrobi majstra to Brazylia jest na piątym, a jak np. Francja będzie czwarta to Urugwaj 8. Kiedyś tak to liczyli ale to były czasy, które 90% tego forum zna z opowieści swoich dziadków.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom