>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy na żywo - Dyskusja [78]

Status
Zamknięty.
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Colombia W - Costa Rica W 1 1.50
Colombia W - Costa Rica W -1 1 1.80
 
C 334

copper

Użytkownik
Chyba komuś tasiemkę z &quot;peffek&quot; w LE po 1,12 wywaliła ta Kopenhaga. Jak pisałem,że głupota takie granie i że jedno zawsze wywali to się jeszcze pluł bo przecież siedział i analizował pół dnia i to musi wejść... a i w wannie banknotów będzie się kąpał...:facepalm:Chyba warto czasem posłuchać starszych, mądrzejszych i bardziej doświadczonych...niż uczyć się na swoich błędach, które często sporo kosztują...Pokora zawsze w cenie.
 
slomiany400 36,8K

slomiany400

Użytkownik
Chyba komuś tasiemkę z &quot;peffek&quot; w LE po 1,12 wywaliła ta Kopenhaga. Jak pisałem,że głupota takie granie i że jedno zawsze wywali to się jeszcze pluł bo przecież siedział i analizował pół dnia i to musi wejść... a i w wannie banknotów będzie się kąpał...:facepalm:Chyba warto czasem posłuchać starszych, mądrzejszych i bardziej doświadczonych...niż uczyć się na swoich błędach, które często sporo kosztują...Pokora zawsze w cenie.
takich kocham ???? wyśmiewać bety czyjeś, a samemu nic nie udostępniać ahh 2018 rok ????
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Atletico Paranaense U20 - Internacional U20 gol 1połowa tak 1.23
Atletico Paranaense U20 - Internacional U20 over 1,5 1.21
Atletico Paranaense U20 - Internacional U20 over 2,5 1.70
Goias U23 - Santos U23 gol 1 połowa tak 1.34
Goias U23 - Santos U23 over 1,5 1.23
Goias U23 - Santos U23 over 2,5 1.75
 
C 334

copper

Użytkownik
takich kocham ???? wyśmiewać bety czyjeś, a samemu nic nie udostępniać ahh 2018 rok ????
Kolego ja to pisałem przed meczami a nie po tym jak coś nie weszło. ???? Kogos może przestrzegłem przynajmniej przed graniem takiego badziewia.Niech nawet jeden zakoduje sobie że LE jest dla bukmacherów i nie gra się tam faworytów, w ogóle tego lepiej nie ruszać to już będzie jakiś sukces bo po co pchać pieniądze bukom do kieszeni.Poważni gracze tego nie ruszają, chyba że mają ku temu informacje i jakieś wiarygodne źródło. A nie,że ktoś usiądzie jak dziadki w stsie i tabelkowo przeanalizuje...
 
otekos 2,7K

otekos

Użytkownik
Masz rację Słomiany, ktoś krytykuję a nic od siebie nie daję to źle. Ale doradzić by czegoś takiego nie grał, co moim zdaniem też jest bez sensu bo to tylko Liga Europy. W wypadku Ligi Mistrzów i pełnej koncentracji można gra na tych hegemonów z tymi słabszymi ale nie w LE. Takie moje zdanie.
 
slomiany400 36,8K

slomiany400

Użytkownik
Panowie, ale też wszyscy jesteśmy chyba ludźmi i żaden z nas nie stawia czegoś na czym się nie zna, bo ktoś napisał to musi wejść...
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Tak sobie czytam co niektórych i wywnioskowałem ż enic się nie opłaca grać ,tylko dawać bukom kase
Bo we wszystkim są wałki nie tylko w tenisie i Piłce
To mi Prosze powiedzieć co grać w takim razie
Ja gram to co lubie i czuje to też źle
 
xbrajanx 13,8K

xbrajanx

Użytkownik
Trencin - Podgorica
X2 @1,78 Fortuna
Trencin 2-0 z wyjazdu, także nic się nie stanie jak dzisiaj nie wygrają
✅ ✅ 1-1 Gościu nie strzelił karnego na 1-1, wszedł za niego jakiś inny i minute po strzelił już myślałem że ta LE dzisiaj mnie załatwi do zera :movember:
A Hibernian z Runavik ale liczby wykręcają, w dwumeczu już 17 goli ????
 
ferdzio1 58,7K

ferdzio1

Użytkownik
Tak sobie czytam co niektórych i wywnioskowałem ż enic się nie opłaca grać ,tylko dawać bukom kase
Bo we wszystkim są wałki nie tylko w tenisie i Piłce
To mi Prosze powiedzieć co grać w takim razie
Ja gram to co lubie i czuje to też źle
Graj co czujesz. Tylko stawki z umiarem. A czytaj i analizuj tylko te merytoryczne wpisy
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom