>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [78]

Status
Zamknięty.
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Cerwena over 2,5 i 1,5
1,5 1.36
2,5 1.90
Niewiem czy postzrelają ale over 1,5 w miare dobry ,moim zdaniem
Pograłem tak
Jutro hokej widze super kurs 1 tercja -1 2.20 i to zagram ,umnie w temacie będzie HOKEJ NA JUTRO podany bo niewiem czy jutro bede w domu i coś bede grał z piłki
Pozdrawiam wszystkich
 
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
Oba na ⛔. Czasami czlowiek zaluje ze zajrzy na forum.... 0 celnych strzalow. .. Ja koncze przygode z forum i bukmacherka. Konto do usuniecia pozdrawiam I powodzenia w przyszlosci
Eee tam.zostan.wyplewimy kuperow coperow.
 
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
Daj dzieciaku spokój. Mam na co pieniądze wydawać. Masz tu podobno wielkie poważanie, respekt i szacunek, ludzi co tylko czekają aż rzucisz jakąś peffe to niech pakują kase. Ja jakbym miał grac takie głupoty to już dawno dałbym sobie spokój z bukmacherką.
A tak na marginesie co się z tym forum porobiło skoro takie osoby jak Ty mają teraz tutaj poważanie i uchodzą za super expertów....Chyba cenzura wypłoszyła dobrych typerów i została ich tylko nieliczna garstka. To forum obecnie tak obniżyło jakość ze stało się praktycznie bezużyteczne...Kiedyś było warto poczytać opinie prawdziwych ekspertów od danej dyscypliny Pudziana od MMA, Rogera od plażówki. Assiego od snookera, Maroona od kosza, Redwitza od siatki, było i od piłki kilku ogarniętych kolesi i wielu innych Świetnych typerów ale wszystkich wymiotło...Pozdrawiam i powodzenia.
A ty cos wnosisz bo nie wydaje mnie sie. Tylko zerujesz i hienujesz. Nikt nie musi grac moich typow. Kazdy ma swoj rozum mr kuper
 
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
Szkoda,że dopiero teraz zauważyłem bo pograłbym odwrotnie...Ech a widze,że Malmo juz prowadzi...łatwa kaska przeszła koło nosa ???? Co w tej piłce ludzie widzą...wtapiają a mimo to dalej grają..i jeszcze tracą czas na jakieś bezsensowne analizy...
Proszę nie obrażać ludzi obstawiajacych piłkę, :victory::oops:   ja wolę ją niż tenis itp. ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
Copper Kuper dinamo raaaz 11111
222222 copper
Dinamooooo ???? :gool::gool::wait::wait:
żydki słabe na wyjazdach, to wiadomo od dawna, kurs promo
Wez juz sobie tez daruj bo tylko prowokacje siejesz Co chwila. Idz analizuj dalej pefki lepiej. Zenada. Adios
on zaczął, a Ty wnerwiony bo przegrałeś cały szmal czy zysk z ostatnich dni i chcesz się na kimś wyładować. Trzeba umieć zarządzać budżetem.
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Dynamo ładnie nawala oby Cervenka dała rade i mam kase z neta i fortuny ,jak Cervenka odwali to się wkurze lekko
 
U 0

Usunięty użytkownik 46969

Gość
Tak tak promo. Tak samo jak te rumuny grajacy piach w lidze. Ktorych grales.z przekonaniem. Basel tez miales podobno grac znaFco. Skonczylem wywody I nie wiem czemu mialem Cie za dobrego typera skoro nim nie jestes. Znikam papa
 
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
Tak tak promo. Tak samo jak te rumuny grajacy piach w lidze. Ktorych grales.z przekonaniem. Basel tez miales podobno grac znaFco. Skonczylem wywody I nie wiem czemu mialem Cie za dobrego typera skoro nim nie jestes. Znikam papa
Basel nie zagrałem, myślałem o tym jako dog DNB.
Cluj wtopiło, tak bywa 3j
Dinamo poszło za 9j w sumie więc promo....odpowiednie stawki, priv Ci wysłałem
Nie dbam o to czy ktoś mi piszę ze jestem dobry czy słaby typer. Liczy się hajs. Na szczęście hejterów jest mniej. Trzeba umieć z tym życ, to coś jak celebryci mają, wczuj się w tą rolę ????
nabijam się z tymi celebrytami oczywiście żeby nie było
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom