>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [78]

Status
Zamknięty.
M 150

mattanderson

Użytkownik
Ty wakacje masz łbie? Odpal powtórke meczu Nadal-Djoker, z np. 2014 roku. Co odpiszesz? Starość? Czy dalej będziesz po ludziach jechał. To teraz wygląda bardzo słabo, ale jak to, skoro kiedyś zawsze był full zregenerowani nawet po 5 godzinnych meczach, no tak - starość nie radość. Zobacz Nadala jak mdlał z bólu na konferencji, lub Fedexa jak mówił - niektórzy przesadzają z dopingiem. Puknij się w łeb, doping był, jest i będzie, czy ci się to podoba, czy nie. I wyjazd na treningi, bo widać masz za dużo energii.
Jak wygląda słabo tumanie? XD Nadal wygląda normalnie, na ziemi gra dalej absolutny kosmos, nawet lepiej niż w 2014 roku nawet. Djokovic miał problemy z łokciem i przez to obniżył loty, chyba sprawa oczywista
człowieku Sharapova stosowała doping, to rok nie grała w tenisa a uroiłeś sobie we łbie że Djokovic stosował tyle lat i go nie wykryli? z Sharapovą tego problemu nie mieli a z Djokovicem już tak xddd spadam bo szkoda z takimi oszołomami jak ty gadać
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
New Orleans Pelicans - New York Knicks over 178,5 1.70
 
M 150

mattanderson

Użytkownik

nagonka na forum na Andersona wiec trzeba go pograć
Anderson@ 4,00 Unibet
✅
raz sie udało. Prosze mnie nie wyzywac od idiotów. Dziekuje ????
Jaka nagonka? Xddd ja na przykład od początku pisałem że gram Andersona
co to w ogóle za reguła i analiza gościu, to forum już zjechało na samo dno, ale widzę że sie nie podniesie już nigdy jak tutaj tacy ludzie sie wypowiadają co stawiają pieniądze bo ktoś inny postawił coś innego
jak to by miało jakikolwiek wpływ na wynik meczu
Djoko go zjada, Nadal nie umie grać na trawie i w hali, to jedyne co tutaj można napisać za analize i jedyne co logiczne
 
filipek1996 1,3K

filipek1996

Użytkownik
Jak wygląda słabo tumanie? XD Nadal wygląda normalnie, na ziemi gra dalej absolutny kosmos, nawet lepiej niż w 2014 roku nawet. Djokovic miał problemy z łokciem i przez to obniżył loty, chyba sprawa oczywista
człowieku Sharapova stosowała doping, to rok nie grała w tenisa a uroiłeś sobie we łbie że Djokovic stosował tyle lat i go nie wykryli? z Sharapovą tego problemu nie mieli a z Djokovicem już tak xddd spadam bo szkoda z takimi oszołomami jak ty gadać
Tenis to ty od dziś oglądasz, skoro ten mecz dla ciebie jest na wysokim poziomie :cwl:
 
N 59

natraj

Użytkownik
Jaka nagonka? Xddd ja na przykład od początku pisałem że gram Andersona
co to w ogóle za reguła i analiza gościu, to forum już zjechało na samo dno, ale widzę że sie nie podniesie już nigdy jak tutaj tacy ludzie sie wypowiadają co stawiają pieniądze bo ktoś inny postawił coś innego
jak to by miało jakikolwiek wpływ na wynik meczu
Djoko go zjada, Nadal nie umie grać na trawie i w hali, to jedyne co tutaj można napisać za analize i jedyne co logiczne
Jak jest nagonka to zawsze sie gra przeciwko. Bylo juz na kartki dla Belgi, bylo juz na Gornik z moldawianami, bylo na Andersona a tera jest na Djoko
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Cruz Azul W - Pachuca W over 1,5 1.18
Cruz Azul W - Pachuca W over 2,5 1.62
Cruz Azul W - Pachuca W gol 1 połowa tak 1.30
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Towar to ja mam dobry bo zdrowy :bell::blush::party::] ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom