>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [78]

Status
Zamknięty.
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
Mamy dzisiaj trzy masowki:
Belgia
Kerber
Nadal
Teraz trzeba zastanowic sie co z tego odpalic.
Moim zdaniem Djoko moze zamknac w 3:1, a Anglia postawic sie Belgom w meczu o nic.
Kerber 2.7 wyglada na triumfatora rankingu peffek na dzisiaj.
Byla juz liderka, wie jak to jest wygrywac, a Serena to wrak
 
U 0

Usunięty użytkownik 46969

Gość
Mamy dzisiaj trzy masowki:
Belgia
Kerber
Nadal
Teraz trzeba zastanowic sie co z tego odpalic.
nie wiem dlaczego dajesz Belgie jako masowke, to ze duzo ludzi to gra to chyba logiczne bo jesli ktos ogladal mistrzostwa to wie,ze spotyka sie lokomotywa z mala ciuchcia, angole nie maja zadnego podjazdu, Belgia ich zje przelknie i wysra,szczegolnie w srodku pola, wyobraziles to sobie juz? Hazard i big Kev konta ...... Linngard? Henderson? Ha ha ha, podraznione czerwone diably dzis pokaza rudym gdzie ich miejsce, wjezdzac smialo poki kurs konkretny, bet dnia, do zobaczenia po meczu
ps. wg mnie Kerber set po @1.70 i Djoko win mam na singlu od wczoraj, z fartem
 
raczykk 2,6K

raczykk

Użytkownik
nie wiem dlaczego dajesz Belgie jako masowke, to ze duzo ludzi to gra to chyba logiczne bo jesli ktos ogladal mistrzostwa to wie,ze spotyka sie lokomotywa z mala ciuchcia, angole nie maja zadnego podjazdu, Belgia ich zje przelknie i wysra,szczegolnie w srodku pola, wyobraziles to sobie juz? Hazard i big Kev konta ...... Linngard? Henderson? Ha ha ha, podraznione czerwone diably dzis pokaza rudym gdzie ich miejsce, wjezdzac smialo poki kurs konkretny, bet dnia, do zobaczenia po meczu
ps. wg mnie Kerber set po @1.70 i Djoko win mam na singlu od wczoraj, z fartem
z tego co czytałem Southgate ma rotowac składem, ale okaże sie wszystko o 15.00. Dla mnie Belgia nawet z handi ????
 
U 0

Usunięty użytkownik 46969

Gość
z tego co czytałem Southgate ma rotowac składem, ale okaże sie wszystko o 15.00. Dla mnie Belgia nawet z handi ????
ja akurat zyje w UK i widze jakie sa nastroje wsrod znajomych, oni juz sami spuszczaja glowy w dol i czekaja pokornie na wpier... dzisiejszy, balon pekl, a taktyka trenera Anglii prosta, porotuje skladem i jak dostaniemy becki bedzie ze nie bylo zgrania itd itp, , dla mnie promocja dnia po takim kursie, powinno byc max 1.85 imo
 
A 320

azael

Użytkownik
Dandenong Rangers 2.65 ⛔ grubo o 11.30 kosz
South West Slammers 8.80 ✅ booooom 99:80
Zastanawiałem się co wybrać Rangers czy Diamond Valley po trochę wyższym kursie. Oczywiście Valley siadło.
Slammers izzzi win. Gdyby w czwartej kwarcie nie sfolgowali to spokojnie trzy dychy przewagi by zrobili
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom