>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [78]

Status
Zamknięty.
A 320

azael

Użytkownik
Co za wal w kosza Wlochow.
Gral ktos handi?
Ciecie prowadzili dwoma punktami w kwarcie, dostali osobiste i Islandia wziela czas.
Po tym czasie juz mecz mi spadl z oferty w Calorocznym. Patrze w wynik i przerzneli kwarte 21:17.
????
A przy osobistych latala linia (-33)
Wygrali (-25) topiac mi oba handi brane w polowie.
Brak slow.
W koszu to niestety reguła że przy wysokim prowadzeniu odpuszczana jest ostatnia kwarta.
 
filipek1996 1,3K

filipek1996

Użytkownik
Chyba zartujesz to ustawka pod Ruuda
Po 2 secie było widać, że po tych ostatnich 2 wygranych turniejach brakuje mu pary. Mecz do połowy 2 seta był na prawdę kozackim widowiskiem, jeszcze u Ruuda w najważniejszych momentach zawodziła głowa, a nie żadne wałki ;)
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Tak ogladam ręczną u18 z azji i bramkarz Jemenu równie dobrze mógłby stanąć za bramką, bo i tak cały mecz co leci w światło to gol ????
 
seelowen 1,8K

seelowen

Użytkownik
ChorwacjaU20 -3.5 pkt 1.88
16 fauli do ht Hiszpaniii
Tak ogladam ręczną u18 z azji i bramkarz Jemenu równie dobrze mógłby stanąć za bramką, bo i tak cały mecz co leci w światło to gol ????
takim kiedyś rzucaliśmy mocno obok twarzy na treningach aby zrezygnowali albo wzieli się do roboty.Wóz albo prze
Cristal Palace :gool:
U ruskich jest błąd, na Bazile -1 dają 1.90 co jest mega mega promocją
 
A 320

azael

Użytkownik
Tak ogladam ręczną u18 z azji i bramkarz Jemenu równie dobrze mógłby stanąć za bramką, bo i tak cały mecz co leci w światło to gol ????
To słabo Omańczycy rzucają że tylko 36 wpadło
Ps. to nie u18 tylko u21
 
q7dwa9 761

q7dwa9

Użytkownik
wiem że to nie ten temat ale ma ktoś może zakrętki z coca coli z kodami ? Brakuje mi dwóch a może ktoś nie zbiera ;) jakby co to priv dobrzy ludzie ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom