>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [78]

Status
Zamknięty.
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Mogliby jakoś tą plażówkę porozdzielać. Poniedziałek-środa nie ma w ogóle, a od czwartku jak dowalą, to człowiek nie nadąża...
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Zobaczcie sobie streama z meczu plazowki Dunek z RPA. Te laski z Afryki chyba się zgubiły ????
Ta co do bloku skacze jest szersza niż wyższa. Ona nawet dłoni nad siatke nie wystawia ????
 
typer.official 1,6K

typer.official

Użytkownik
5.
Spotkanie: Home Utd - Tampines Rovers
Typ: Home over 1.5 gola (0:0 33min)
Kurs: 4.50
Bukmacher: Bet365


6.
Spotkanie: Home Utd - Tampines Rovers
Typ: Next goal: Home Utd(0:0 33min)
Kurs: 2.50
Bukmacher: Bet365
 
L 234

lalus85

Użytkownik
Zobaczcie sobie streama z meczu plazowki Dunek z RPA. Te laski z Afryki chyba się zgubiły ????
Ta co do bloku skacze jest szersza niż wyższa. Ona nawet dłoni nad siatke nie wystawia ????
a najlepsze jest to ze linia do 15 pktow byla na 1 set dla dunek hahah jak tamte 10 nie ugraja w calym meczu
 
typer.official 1,6K

typer.official

Użytkownik
7.
Spotkanie: Persona Jakarta - Bhayangkara
Typ: Btts/yes (1:0 HT)
Kurs: 2.10
Bukmacher: Bet365
Podwójna.

8.
Spotkanie: Persija Jakarta - Bhayangkara
Typ: Btts w drugiej połowie (1:0 HT)
Kurs: 3.75
Bukmacher: Bet365

Edit.
1/7...
 
adik1992 407,6K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Też tak myślałem, a jak oglądałem wczoraj to tam większość to jakieś przerosnięte Fiony ze Shreka.
to zajrzyj, oprócz polskiej bramkarki z nr 12 która faktycznie fionę przypomina to większość jest naprawde fajnych zarówno w polskiej ekipie jak i hiszpańskiej
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Mnie najbardziej w takich meczach smieszy to, że te które wygrywają z taką parą amatorską, którą pewnie pierwsze lepsze dziewczyny z La Playi by porobiły, i tak po każdym punkcie orgazmu dostają i się cieszą jak szalone.
Mi to byłoby wstyd się cieszyć po wygranym punkcie z takim rywalem.
 
L 234

lalus85

Użytkownik
Jordan 13-11 dawac konczyc mi to i do kasy
✅✅✅ 71:51 pieknie:cash::dance:
ja tez dalem -19,5 na kosz i 5 sek do konca moi maja +18 , przeciwnicy maja pilke i podal do mojego i ten trafil i +21 .... Dawno takiego farta nie mialem juz
14-11 i wjebaliTB smiecie jordanskie
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom