>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [79]

Status
Zamknięty.
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Sitak over 23.5 pkt z pingla @ 1.85 ✅
Vrablik już o nic, bo awans do półfinału ma pewny, a Sitak musi wygrać żeby być na 4 miejscu i awansować.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
adik1992 407,6K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Na 11
Reczna kobiet Azja.
Malezja - Tajlandia u49,5 @2,2 stawka: 5j
U50,5 @1,92 stawka: 7j
Nie powinno paść duzo goli.
⛔ druga czesc 1 polowy zabila under. 52 gole.
Malezja przez 23 minuty 2 polowy rzuca 3 gole i przez nastepne 3 minuty rzuca 3 gole. Ale to tylko babski sport. Wiec sie logiki nie idzie doszukac.
 
yanger 100

yanger

Użytkownik
⛔ druga czesc 1 polowy zabila under. 52 gole.
Malezja przez 23 minuty 2 polowy rzuca 3 gole i przez nastepne 3 minuty rzuca 3 gole. Ale to tylko babski sport. Wiec sie logiki nie idzie doszukac.
No cóż, mi siadł under 52,5 więc tylko podziękuje za pomysł.
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Gdyby w tym Ormiańskim snookerze były normalne limity to można by było tylko to grać i mieć wywalone jaja. Co mecz praktycznie wchodzą jakieś kursy po 4-6.
Swoją drogą poziom tam jest taki, że ktoś mądrze pomyślał i zrobił mecze best of 3, bo jakby oni mieli grać best of 7 albo best of 9 to jeden mecz by trwał pewnie od rana do wieczora ????
 
typer.official 1,6K

typer.official

Użytkownik
2.
Spotkanie: Dalian Yifang - Shandong Luneng
Typ: Shandong over 1.5 gola (0:1 HT)
Kurs: 1.83
Bukmacher: Bet365
Podwójna.

0/3
3
Spotkanie: Home United - April 25
Typ: April czyste konto? Nie (0:0 52min)
Kurs: 2.75
Bukmacher: Bet365
Podwójna .
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Bryce Ollivier @ 2.30 z pingla
Takie same kursy jak wczoraj w fazie grupowej, a w tamtym meczu Francuz rozbił Vrablika 3-0 bez problemów.
 
madmax22 46

madmax22

Użytkownik
Bryce Ollivier @ 2.30 z pingla
Takie same kursy jak wczoraj w fazie grupowej, a w tamtym meczu Francuz rozbił Vrablika 3-0 bez problemów.
Również polecam.
BTW, przeszła Ci już ta wypłata z betsafe? Ja rano też zleciłem z betssona i dalej nic, a faktycznie wcześniej to jakoś krócej trwało. Oby bez zbędnych problemów.
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Również polecam.
BTW, przeszła Ci już ta wypłata z betsafe? Ja rano też zleciłem z betssona i dalej nic, a faktycznie wcześniej to jakoś krócej trwało. Oby bez zbędnych problemów.
Anulowałem i zleciłem jeszcze raz jakąś godzinę temu i na razie cisza. Dziwne, ale skoro Ty też tak masz, to pewnie jakieś techniczne problemy więc nie ma powodu nie niepokoju ;)
Davidek trafił w kant przy meczowej haha, Bluhm miał minę jakby chciał mu w pysk strzelić ????
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Uwielbiam to uczucie jak grasz over, wyskakuje bramka na apce flaschscore na telefonie, zacieram rece, a tam po minucie ta przeklęta korekta....Ile razy jak tak miałem....Oni nie mogą tego jakoś dopracować i nie robić człowiekowi nadzieii ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom