>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [79]

Status
Zamknięty.
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Buki zobaczyly jak Marton sie zmeczyl i kurs na Djoka spadl z 2.10 do 1.43 ????
Wegier nie poradzi sobie w tych warunkach , nie daje mu szans.
 
dspk666 5,7K

dspk666

Użytkownik
W bet365 masz zakład rozliczony jeżeli drużyna na którą postawiłeś przed meczem (tylko single) prowadzi dwoma golami. Ta opcja działa w większości lig, lidze mistrzów, europejskiej i angielskich pucharach.
ło ! ale to pewnie po niższym kursie taki mecz sie stawia przedmeczowo ,tak ?
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Ja to jestem w szoku, ze Julien, który ma 36 lat i gra w takiej pogodzie gania po korcie Marco, który ma lat 24...a juz 4 set....
 
tentyp1 523

tentyp1

Użytkownik
Też myślałem nad Soton, ale jak już to w singlu. W całorocznym przy przewadze dwoma golami mam już rozliczenie na plus, więc nie szarżuje z dublem, a taki czysty kursik na Derby tak samo mi odpowiada. Pozdro, oby na plus :champagne:
Kurcze rzeczywiście nie potrzebnie dołożyłem Ston, Derby jak w masełko brawo za ten typ.
 
filipek1996 1,3K

filipek1996

Użytkownik
ło ! ale to pewnie po niższym kursie taki mecz sie stawia przedmeczowo ,tak ?
Dajesz byle jaki mecz, po normalnym kursie i jak prowadzą 2 golami, niezależnie od wyniku końcowego wypłacają Ci 100% wygranej, w tenisie przykładowo starczy przewaga 2 setami i tak dziś przykładowo Djere mi siadł, a w inny wypadku byłby zwrot.
Munar @1.80
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
cuadrado12 6K

cuadrado12

Użytkownik
ło ! ale to pewnie po niższym kursie tak ?
Nie, wszystko po normalnym kursie, takim samym jaki stawia każdy inny gracz. Dokładnie jest to oferta na Premier League, Championship, LaLiga, Bundeslige, Serie A, ligę mistrzów, ligę europejską i angielskie puchary. Taka sama oferta jest na obecne US Open, gdzie masz rozliczony zakład, jeżeli zawodnik na którego postawiłeś w singlu przed meczem prowadzi dwoma setami (ta sama oferta była na Wimbledon). Nie wiem czy wszyscy mają takie możliwości, ale za każdym razem jak przysyłają wiadomość z infem o ofercie, to dodają wzmiankę, że jest to oferta dla „nowych i kwalifikujących się klientów” :p
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Zasłużona czerwona dla AEKU? Czy Marciniak znowu coś odwalił?
Właśnie zobaczyłem powtórke, i faul na żółto kartke a nie na czerwona, cały Marciniak...
 
roxandoo 284

roxandoo

Użytkownik
Dajesz byle jaki mecz, po normalnym kursie i jak prowadzą 2 golami, niezależnie od wyniku końcowego wypłacają Ci 100% wygranej, w tenisie przykładowo starczy przewaga 2 setami i tak dziś przykładowo Djere mi siadł, a w inny wypadku byłby zwrot.
Munar @1.80
Przewaga 2 setów czy zdobycie 2 setów, ponieważ u Djere było 2-1 i krecz
 
ranczo0123 469,1K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Marciniak to jest jednak debil. Nie dosc, ze wyrzuca goscia ktoremu kartka czerwona sie na pewno nie nalezala to jeszcze doliczyl 5 min a konczy mecz po 8 min :cwl:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom