>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [79]

Status
Zamknięty.
otekos 2,7K

otekos

Użytkownik
Panowie co myślicie, czy PAOK sobie odpuści? Cały stadion, cały kraj patrzy chyba nie poddadzą się i chociaż 3 rogi nabiją? Gorzej jak któryś się wkurzy i do 60 min będzie już czerwona :p
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
szkoda , zawsze jakies urozmaicenie ,Benfica i tak z grupy nie wyjdzie
na własne życzenie bo po bramce na 1-0 mieli jeszcze kontrę która powinna się skończyć bramką na 2-0, tylko że gość z Paok zamiast podawać oczywiscie próbował minąć przeciwnika i ocywiscie stracił piłkę, nie chcieli 2-0 to mają 1-3, no frajerzy to chyba najlepsze określenie tego w jaki sposób odpadają z LM.
 
typer.official 1,6K

typer.official

Użytkownik
9.
Spotkanie: Milwall - Plymouth
Typ: Plymouth over 1.5 gola (0:1 50min)
Kurs: 3.25
Bukmacher: Bet365
Podwójna

2/7
10.
Spotkanie: Reading - Watford
Typ: over 2.5 gola (0:1 HT)
Kurs: 2.20
Bukmacher: Bet365
Podwójna

Edit.
9.
✅
10.
⛔
 
dspk666 5,7K

dspk666

Użytkownik
na własne życzenie bo po bramce na 1-0 mieli jeszcze kontrę która powinna się skończyć bramką na 2-0, tylko że gość z Paok zamiast podawać oczywiscie próbował minąć przeciwnika i ocywiscie stracił piłkę, nie chcieli 2-0 to mają 1-3, no frajerzy to chyba najlepsze określenie tego w jaki sposób odpadają z LM.
wiem ogladałem do momentu zaliczenia BTS i faktycznie na poczatku załowałem ze zamiast BTS nie dałem Over . Ale jednak marka to marka ????
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Tak sobie oglądam jednym okiem (bo drugie w baseballu) Verdasco-Murray i rzuciła mi się w oczy statystyka unforced errors - 36 po 10 gemach?! :eek:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom