>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [79]

Status
Zamknięty.
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Czyżby odrodzenie Marji ,zobaczymy dalej jak będzie się spisywać bo 1 breyk to w tenisie nic ,czekamy na lepszą gre i 3 set oby był dlanas wygrany ????:fistbump:
Pochwalić to zaczyna znowu auty :eek::mad:
 
zdebus 55

zdebus

Użytkownik
nie wierze, ze ona tak kierunki wybiera... na pale... i zas df nic tego nie bedzie poza tym to ona ma winnery grac a nie na srodek jak slabo biega, na wlasne zyczenie wszystko
 
roxandoo 284

roxandoo

Użytkownik
Panowie co Wy się ludzicie, było lepiej grać 2 set SNC. Masha dzisiaj slabiutko, jak Hiszpanka nie pomaga to nie ma Ruskiej, być może okres
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
no zaczyna się już pierdzielenie przez Ruską
to co zrobiła przy siatce pomstwa nic więcej
a iałem nadzieje a teraz mam gówno za przeproszeniem
Ide spać bo szkoda psuć sobie nastrój ,ale trudno ,boli strasznie taka gra jak się ogląda ,a szczególnie jak ci ostatni mecz zrypie to dopiero bół
Trzymaj się i niema co było mineło ,nic nie zrobimy ,kasy nam nie odda
Panowie co Wy się ludzicie, było lepiej grać 2 set SNC. Masha dzisiaj slabiutko, jak Hiszpanka nie pomaga to nie ma Ruskiej, być może okres
Ja pograłem przed meczem 3 tenisy i tem mi ostatni został i wdupe niestetety
Trza isć spać a nie robić sobie nadzieje
Dziękuje i życze miłej nocki:bow:????
 
roxandoo 284

roxandoo

Użytkownik
no zaczyna się już pierdzielenie przez Ruską
to co zrobiła przy siatce pomstwa nic więcej
a iałem nadzieje a teraz mam gówno za przeproszeniem
Ide spać bo szkoda psuć sobie nastrój ,ale trudno ,boli strasznie taka gra jak się ogląda ,a szczególnie jak ci ostatni mecz zrypie to dopiero bół
Trzymaj się i niema co było mineło ,nic nie zrobimy ,kasy nam nie odda
Ja pograłem przed meczem 3 tenisy i tem mi ostatni został i wdupe niestetety
Trza isć spać a nie robić sobie nadzieje
Dziękuje i życze miłej nocki:bow:????
To nie Jej dzień ewidentnie, szkoda bo mogł być ciekawy cwiercfinał
 
seba6 533

seba6

Użytkownik
Federer wlaczony w tie breaku 3 set i to jakis kabaret. Milman nic nadzwyczajnego nie gra a federer jakby kontrolowal przebieg. W taju milman moze faktycznie sam wygral 2-3 pkt
 
kriksus 6,2K

kriksus

Użytkownik
Federer to ugra jeszcze ? Też tak to widzę, że głównie przegrana przez błędy Rogera, natomiast po stronie Australijczyka solidność.
 
seba6 533

seba6

Użytkownik
Jak zacznie grac swoje to spokojnie. Na ta chwile ma ponad 30 niewymuszonych wiecej od milmana.
Do tego jednak daleko z tego co widze. Feder gra tragicznie , co chwile laduje pilke w siatke z kazdej mozliwej pozycji
 
seba6 533

seba6

Użytkownik
Gem federera po przelamaniu komiczny nastepny ???? 4 ue chyba , raz wykladka na skonczenie milmana. Pilka na gema ze smecza wladowana w siatke.
Milman@2
 
freez. 127

freez.

Użytkownik
Gem federera po przelamaniu komiczny nastepny ???? 4 ue chyba , raz wykladka na skonczenie milmana. Pilka na gema ze smecza wladowana w siatke.
Milman@2
Milman może tego psychicznie nie wytrzymać, w końcu to US Open i przed sobą ma nie byle kogo ????
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Panowie miałem Federera za bardza duza sume betsson rozliczyl mi zaklad jako przegrany. Wyniku nie sprawdzalem, ale to jest oczywiste ze Szwajcar wygral 3/0 , 3//1. Powinenem do nich pisac z awantura ze tak renomowany bukmacher robi tak duze pomylki czy cierpliwie czekac az skoryguja blad? Wyniku nie ma co sprawdzac tak jak pisze, bo to był pewniak i zarobilem latwa kaske tylko co ten betsson w kulki leci. Nie moga sie pogodzic z tym ze robie ich na kaske?
 
marcusgreen 784

marcusgreen

Użytkownik
Panowie miałem Federera za bardza duza sume betsson rozliczyl mi zaklad jako przegrany. Wyniku nie sprawdzalem, ale to jest oczywiste ze Szwajcar wygral 3/0 , 3//1. Powinenem do nich pisac z awantura ze tak renomowany bukmacher robi tak duze pomylki czy cierpliwie czekac az skoryguja blad? Wyniku nie ma co sprawdzac tak jak pisze, bo to był pewniak i zarobilem latwa kaske tylko co ten betsson w kulki leci. Nie moga sie pogodzic z tym ze robie ich na kaske?
Flashscore pokazuje, że Milman wygrał. Ktoś powinien polecieć za podanie takiego błędu.
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Flashscore pokazuje, że Milman wygrał. Ktoś powinien polecieć za podanie takiego błędu.
Tak ktoś na pewno straci prace bo flashore nie 1 raz robi tak duże pomyłki. Chca kreowac sie na lidera to niech pracuja jak lider ,a nie taka amatorka momentami.
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Proszę już nie wprowadzać użytkowników w błąd.
Millman wygrał z Federerem 3:1 w setach i to jest fakt. Wszystkie &quot;trollujące&quot; posty będą kasowane!
Pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom