>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [79]

Status
Zamknięty.
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Armenia - Liechtenstein
Armenia race to 9 korners @2.10 uni
sorry nabili jak pisałem hehe
3 rożne w minutę, ale mi weszło. ;)
Co tam się dzieje, przed chwilą słupek dla Ormian, okazji bez liku, dam over 2,5. GL!
Co tam się dzieje, przed chwilą słupek dla Ormian, okazji bez liku, dam over 2,5. GL!
Szybko poszło, po drodze jeszcze było czerwo dla Liechtenstainu ✅
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
CS: GO
Gambit - Renegades
Typ: Renegades
@4.70 sts
11:7 dla Gambit aktualnie
Troszke typ na czuja. Renegades ma silny skład, myśle że w TT cos ogarną a Gambit nie postawi jakiejś mocarnej obrony. Mecz wyrównany, fajny kursik, bardzo ryzykowanie ale próbujemy ????
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
CS: GO
Gambit - Renegades
Typ: Renegades
@4.70 sts
11:7 dla Gambit aktualnie
Troszke typ na czuja. Renegades ma silny skład, myśle że w TT cos ogarną a Gambit nie postawi jakiejś mocarnej obrony. Mecz wyrównany, fajny kursik, bardzo ryzykowanie ale próbujemy ????
⛔
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Na 18 hokej liga mistrzów IFK Helsinki vs Bolzano typ: Bolzano over 1,5 kurs: 1,83 (Etoto) Włosi świetnie zaczęli tą ligę mistrzów dwoma zwycięstwami gdzie nie byli faworytem. W pierwszym meczu pokonali szwedów 4:3 po karnych a w drugim odprawili właśnie Helsinki 4:1. Szwedzi moim zdaniem zdecydowanie lepiej się prezentują od Helsinek, z Tychami też mieli sporo problemów gdzie GKS im 3 bramki wpakował, a mógł więcej. Tutaj moim zdaniem kursy są przesadzone, chociaż rozumiem chęć rewanżu finów u siebie. Ja dokładam jeszcze Bolzano over 2,5 po kursie 3,6. Są bardzo skuteczni, liczę że to podtrzymają.
No i włosi wygrywają szkoda ze po karnych i w meczu tylko 1:1 ⛔
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom