>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [79]

Status
Zamknięty.
psychol32 435,6K

psychol32

Użytkownik
Kebaby co odwalily w koncowce , calego seta prowadzily 3-4 pktami i oczywiscie koncowka zdupiona bo przeciez to tylko babska , 4 kupony na 18 tysiecy poszly sie walic no nie moge
Mnie to samo zrobiły przedwczoraj w meczu z Włoszkami. Cały 4 set na prowadzeniu i końcówka w plecy.
 
L 234

lalus85

Użytkownik
Mnie to samo zrobiły przedwczoraj w meczu z Włoszkami. Cały 4 set na prowadzeniu i końcówka w plecy.
Ale stary mialem 4,95 X2 puszczone i 4,45 razy 2 po 1000 kazde i az mi sie smutno zrobilo , zero logiki mecz towarzyski zmaiast pograc 4 sety lub 5 to one na powaznie zagraly koncowke no komedia
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
HC Biasca Ticino Rockets - Ambri-Piotta 2 i 3 tercja 1,5 1.50
Miłej niedzieli życzę
1 tercja 1,5 1.70 ale nie daje
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Breer i Hausener są niesamowici. Już kilka lat ich obserwuje jak kosili na szczeblu juniorskim ale nie spodziewałem się, że w dorosłej siatkówce para dwóch gości po 180 cm będzie mogła wygrywać turnieje ????
Swoją drogą para Breer/Strasser mogłaby spokojnie grać w najlepszych turniejach world touru.
 
adik1992 410,3K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Norwegia u16 przegrała 2 kwartę z belgią 0:28. Chyba bardzo ciężko jeż nie trafić ani raz do koszta przez 10 minut. Rzadko spotykana sytuacja.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom