>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [79]

Status
Zamknięty.
19nowik45 19,7K

19nowik45

Użytkownik
Oby bo też pograłem Sasnowicz i set Bogdan
Jak Bogdan się teraz 2 razy nie złamie to siądzie Ci easy ???? .
Jeszcze tak myślę na wieczór do Barcy dołożyć Huberta, ale nie wiem czy to dobry pomysł xD. Ten Wolf też wygląda atrakcyjnie ???? .
 
adik1992 405K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Jak Bogdan się teraz 2 razy nie złamie to siądzie Ci easy ???? .
Jeszcze tak myślę na wieczór do Barcy dołożyć Huberta, ale nie wiem czy to dobry pomysł xD. Ten Wolf też wygląda atrakcyjnie ???? .
Huber chyba pierwszy mecz z takim serwismenem, nie licząc cilica na RG, nie wiadomo jak szybko się przyzwyczai do sposobu gry Ivo, ja pograłem bezpieczniej o10,5 w 1 secie po marnym 1,56 ale z 3 meczami damskimi. Karlovic słaba dyspozycja, ostatnio często łamany, ale jednak jest niewiadoma w postaci postawy Polaka
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Myslalem, ze Arsenal po zmianie trenera dostanie w koncu jakis power, zwlaszcza u siebie na tym pieknym stadionie, ale jednak nie.... Arsenal to Arsenal...oni są skazani na przegrywanie z TOP 5 w PL ????
 
adik1992 405K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Polki do przerwy 13:14 z Niemkami, jest dobrze myślę że więcej jak 7 drugiej połówki nie przegrają, turniej w Polsce więc jakaś mobilizacja jest na dobry wynik.
 
19nowik45 19,7K

19nowik45

Użytkownik
Huber chyba pierwszy mecz z takim serwismenem, nie licząc cilica na RG, nie wiadomo jak szybko się przyzwyczai do sposobu gry Ivo, ja pograłem bezpieczniej o10,5 w 1 secie po marnym 1,56 ale z 3 meczami damskimi. Karlovic słaba dyspozycja, ostatnio często łamany, ale jednak jest niewiadoma w postaci postawy Polaka
W sumie można pomyśleć ???? . Choć chyba skusze się na Huberta.
Myslalem, ze Arsenal po zmianie trenera dostanie w koncu jakis power, zwlaszcza u siebie na tym pieknym stadionie, ale jednak nie.... Arsenal to Arsenal...oni są skazani na przegrywanie z TOP 5 w PL ????
4 zawsze jest Arsenal ???? ???? ???? .
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom