>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [79]

Status
Zamknięty.
L 234

lalus85

Użytkownik
jak widać w rogu masz ponad 10k, to dziwne że tyle nie mają do wypłaty. Chyba że to jest 10mln :movember:
na koncie mam tyle do grania , do wyplaty pare razy wiecej , ale i tak smieszna sytuacja bo od wczoraj mi mydla oczy , wpierw tekst ,ze moj bank nie przyjmuje przelewu , to sie rozesmialem , pozniej zmienilem numer konta , to ze dodatkowa weryfikacja bedzie potrzebna , a dzisiaj ze do 12 trzeba czekać
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
_black_horse_ 6,7K

_black_horse_

Użytkownik
Bayi jak pieknie rzucaja
nawet i 15,5 może być , a Egipt dostanie wpierdziel i nie wejdzie raczej...
ja tam ze 14-32 widze w meczu Egiptu
no nie wiem wegierki tylko 12 przewagi mialy a szwedki nie zachwycaja jakos
a po za tym tak czy siak szwedki i tak na czwartym miejscu beda
 
kamilxait 638

kamilxait

Użytkownik
Pytanie do użytkowników betssona
Długo się czeka na odpowiedz supportyu? Mam dwa zakłady które od wczoraj powinny być rozliczone w cały czas wiszą w otwartych
 
_black_horse_ 6,7K

_black_horse_

Użytkownik
Pytanie do użytkowników betssona
Długo się czeka na odpowiedz supportyu? Mam dwa zakłady które od wczoraj powinny być rozliczone w cały czas wiszą w otwartych
nie dlugo 4 godziny to maks ale zazwyczaj szybciej odpowiadaja ,ja mam u nich otwarty zaklad juz ponad rok ale jest przegrany wiec wisi mi ????
ja gram tylko u polskich buków, patriotycznie i nigdy nie pozwoliłbym oby okradano Państwo. ????
a katar ładnie leje malezje, do przerwy 33:7
bardzo mnie cieszy twoja patriotyczna postawa ,ale martwi to ze jak ty panstwa nie okradasz to panstwo okradnie ciebie ;)
 
L 234

lalus85

Użytkownik
ale mnie tajowie wydupili na grube miliony
w tym meczu kataru w recznej over 73,5 mozna zycie postawic , katar sam ze 32 gole rzuci ...
 
adik1992 408,5K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
nie dlugo 4 godziny to maks ale zazwyczaj szybciej odpowiadaja ,ja mam u nich otwarty zaklad juz ponad rok ale jest przegrany wiec wisi mi ????
bardzo mnie cieszy twoja patriotyczna postawa ,ale martwi to ze jak ty panstwa nie okradasz to panstwo okradnie ciebie ;)
to niech sie oni wstydzą, ja mam czyste sumienie;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom