>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [79]

Status
Zamknięty.
gmark 765

gmark

Użytkownik
???? No to jest takie gowno wlasnie...ale zapewniam Cie...znajdz dwolony mecz tenisa gdzie jest w secie 5:1 i postaw kase na WIN tego co przegrywa w tym secie....nigdy Ci to nie wejdzie ???? ???? ???? Tak działa tenis...
Zalezy bo kazdy ma jakas tam taktyke grania - ja zawsze gram gdy widze ze zaczyna sie cos dziac w secie czesto gdy ten przegrywajacy wraca do seta i glownie w tenisie kobiecym (wiadomo psychika) mozna zawsze zlapac fajne kursy. Przykladowo przy BP dla Tsurenko na po 5 czy tez po 6 kursy byly po 3,50 na seta a Makarova krzyczala, wyzywala i ogladala sie na coacha, wiec no nic tylko brac, fakt faktem nie bylo latwo. W ITF takie rzeczy bardzo czeste przykladowo dzis zlapalem tez Panne wracajaca z 3-5 na 7-5 ale i przejechalem sie na Haddad Maia ktora z 2-5 w secie doprowadzila do TB gdzie z 6-1 przegrala 7-9 ????
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
no szkoda bardzo....mi Makarova zamykala dobre AKO dzis i jak prawie zawsze ostatni mecz na kuponie nie siada...Tsurenko ten mecz ma juz w pelni pod kontrola.
 
filipek1996 1,3K

filipek1996

Użytkownik
co ta kerber gra, 1 serwis 150km/h
hahaha ale debilka ai razu nie trafila 1 zalosnym serwisem, co za zero
Oglądałem ten mecz od 2 seta, pograłem na Keys po @3.75, ale to są niezłe jaja. Ona nawet już nie biegała przy tym brejku zębatej w 3 secie. Nie oglądam WTA zbyt często, ale na moje to jakiś wałek. Jeszcze ten TB z tego co pamiętam 1-3 7-3, przecież po roku oglądania takiego czegoś masz gorzej zryty łeb, niż po kilku latach walenia taniego wina ????
 
seba6 533

seba6

Użytkownik
Od stanu 3:1 w tie breaku kerber grala w pol kortu balony na skonczenie i przechodzila sobie tylko na druga strone kortu rozegrac nastepby punkt.
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Colombia U23 W - Dominican Republic U23 W -5,5 3 set 1.60
2 set tez tak zagrałem i wchodzi pięknie
Cibao FC - Jarabacoa over 4,5 1.50 indywidualnie cibao
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Colombia U23 W - Dominican Republic U23 W -5,5 3 set 1.60
2 set tez tak zagrałem i wchodzi pięknie
Cibao FC - Jarabacoa over 4,5 1.50 indywidualnie cibao
15-25 3 set ✅
Cibao już się nastzrelało w 1 pewnie lipa :dntlck::sweat::sarcastic:
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Beranek/Prosser @ 1.86 ✅
Ten Beranek pamiętam, że z innym kolegą w głównych turniejach z najlepszymi walczył, a tu kwale przeciwko Lotmanowi.
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Over 168.5 Paulistano-Bauru @ 2.80 ⛔
Gospodarze w bonusie. Szybko grają. Bauru się wbija pod kosz w każdej akcji i też zaraz będzie bonus.
Komedia, co oni tam zrobili.
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
.AU Chiefs +9.5 @ 3.52 ✅ w kosza
Tak patrząc po wynikach wydają się być lepszą drużyną. Dostali do HT -18 ale w trzeciej już trochę odrobili i jeszcze mogą wrócić do meczu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom