>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [79]

Status
Zamknięty.
seelowen 1,8K

seelowen

Użytkownik
wałek, podbnie jak w meczu kopanej Malejza-Korea Płd.
nie, wg mnie po prostu Mongoły miały swój dzień. w pomalowanym były zdecydowanie gorsze, trafiały trójki co pewnie nie zdarzy się im z taką skutecznością za prędko. Swoją drogą HK przy takim dniu mógł zwiekszyc krycie obwodu. nie wiem k.... gdzie był trener bo nawet przy osobistych 33% nie było faulowania w koncówce.
 
psychol32 433,5K

psychol32

Użytkownik
czemu na tych drugich ? nie ma zadnych informacji
Czy ja muszę się tłumaczyć z tego co gram? Patrzyłem po statystykach to są dużo lepsi czołowa drużyna w kraju w ostatnich latach.
Dzisiaj zapewne nie wypali ale spróbowałem
 
maite-radar 23,9K

maite-radar

Użytkownik
Jakaś dobra seria przyszła, trzeba wycisnąć z niej jak najwięcej...
Wczoraj nie zdążyłem wrzucić, ale lokalny patriotyzm wygrał plus gorące głowy i nawet taką linię na kartki chętnie pobrałem :blush:

W weekend wracają dwie ligi na których start czekałem z utęsknieniem mianowicie hiszpańska i włoska. Ja jednak dalej bawię się dalej w zakłady statystyczne, bo pierwsze kolejki bywają nieprzewidywalne. I tym sposobem składam na dzisiaj taki dubel.
Pierwszy mecz już dziś, gram na rogi beniaminka z Valladoid. Linia 3.5 jak na grających mocno bokami zawodników zdecydowanie do przyjęcia. Do tego strzały Korony, gdyż Miedź w obronie gra absurdalnie. Podopieczni Letteriego ostatnio w formie, myślę że spokojnie parę razy zagrożą bramce.
Valladoid powyżej 3.5 rzutu rożnego @ 1,8 + Korona powyżej 4.5 strzału celnego @ 1,8
Więcej póki co nie grałem, ale z tego co już zaobserwowałem to jutro warto zastanowić się nad kartkami dla Lazio po atrakcyjnym kursie 2.30. 2,5 to linia dość niska jak na tę drużynę, końcówkę tamtego sezonu mieli bardzo fajną jeśli chodzi o żółtka. Dołożyłbym do tego over 4.5 kartek w Barcelonie. Alaves z fajną serią kartek u siebie, i chociaż jutro grają na Camp Nou, to kilka żółtek raczej zbiorą. FCB też może włączyć się tryb ostrzejszy i wtedy poniższa linia spokojnie do pokrycia.
 
duo 303

duo

Użytkownik
Jakaś dobra seria przyszła, trzeba wycisnąć z niej jak najwięcej...
Wczoraj nie zdążyłem wrzucić, ale lokalny patriotyzm wygrał plus gorące głowy i nawet taką linię na kartki chętnie pobrałem :blush:

W weekend wracają dwie ligi na których start czekałem z utęsknieniem mianowicie hiszpańska i włoska. Ja jednak dalej bawię się dalej w zakłady statystyczne, bo pierwsze kolejki bywają nieprzewidywalne. I tym sposobem składam na dzisiaj taki dubel.
Pierwszy mecz już dziś, gram na rogi beniaminka z Valladoid. Linia 3.5 jak na grających mocno bokami zawodników zdecydowanie do przyjęcia. Do tego strzały Korony, gdyż Miedź w obronie gra absurdalnie. Podopieczni Letteriego ostatnio w formie, myślę że spokojnie parę razy zagrożą bramce.
Valladoid powyżej 3.5 rzutu rożnego @ 1,8 + Korona powyżej 4.5 strzału celnego @ 1,8
Więcej póki co nie grałem, ale z tego co już zaobserwowałem to jutro warto zastanowić się nad kartkami dla Lazio po atrakcyjnym kursie 2.30. 2,5 to linia dość niska jak na tę drużynę, końcówkę tamtego sezonu mieli bardzo fajną jeśli chodzi o żółtka. Dołożyłbym do tego over 4.5 kartek w Barcelonie. Alaves z fajną serią kartek u siebie, i chociaż jutro grają na Camp Nou, to kilka żółtek raczej zbiorą. FCB też może włączyć się tryb ostrzejszy i wtedy poniższa linia spokojnie do pokrycia.
W jakim buku grasz?
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
USA U17 - Switzerland U17 2 i 3 tercja 1,5 1.30
tak po 500 próbuje
mały zysk ale będzie mam nadzieje
Eisbaren Berlin U16 - HC Sparta Praha U16 2 i 3 tercja over 1,5 1.50
Też taka sama stawka dlamnie pewniak
Usa 2-0 ✅
2 tercja 3-0 ✅
eisaberlin 2 tercja 1-1 ✅
3 tercja 0-5 ✅
To mi się podoba :bow:
Piękny zysk szkoda z emałe kursy ale nic nie stracone :cash::victory:????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom