>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [79]

Status
Zamknięty.
freez. 127

freez.

Użytkownik
Włączyłem sobie ten cały usopen i ostatnio lepszych emocji doświadczyłem jak zbierałem grzyby w lasku na wsi, chapeu bas
 
M 150

mattanderson

Użytkownik
Włączyłem sobie ten cały usopen i ostatnio lepszych emocji doświadczyłem jak zbierałem grzyby w lasku na wsi, chapeu bas
to nie sport dla prostaków umysłowych
więc wróć do zbierania grzybów albo do oglądania pierwszej miłości czy coś haha
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
KV Mechelen - Albert Quevy-Mons over 3,5 1.42
KV Mechelen - Albert Quevy-Mons over 4 1.63
Roma - Atalanta over 1,5 1.20
Roma - Atalanta over 2,5 1.68
Galatasaray - Alanyaspor 1 1.38
Galatasaray - Alanyaspor -1 1 1.51
Galatasaray - Alanyaspor over 2,5 1.44
Galatasaray - Alanyaspor over 3 1.70
Antigua and Barbuda W - Cuba W over 4,5 1.41
Antigua and Barbuda W - Cuba W over 5 1.56
Antigua and Barbuda W - Cuba W over 5,5 1.85
 
M 150

mattanderson

Użytkownik
Nie ważne ma jaja nie co u rudego
jakie jaja barani łbie
jest zdrowy to biega, ten ma kontuzjowaną nogę to nie biega i przegrywa
co za debile sie wypowiadają na tym forum to szkoda słow hahaha
Ty uprawiałeś sport jakiś w życiu w ogóle? chyba przegrywanie matki hajsu u buka i siedzenie pół dnia na forum bukmacherskim to twój sport skoro przy kontuzji o takich rzeczach w ogóle mówisz psycholu
 
xbrajanx 13,3K

xbrajanx

Użytkownik
Bautista Agut już chyba taśme za 2 zł uwali, to samo miałem z nim na Wimbledonie tylko wtedy jeszcze gorzej bo mało brakowało a tu dopiero początek ????
 
M 493

milo93

Użytkownik
jakie jaja barani łbie
jest zdrowy to biega, ten ma kontuzjowaną nogę to nie biega i przegrywa
co za debile sie wypowiadają na tym forum to szkoda słow hahaha
Ty uprawiałeś sport jakiś w życiu w ogóle? chyba przegrywanie matki hajsu u buka i siedzenie pół dnia na forum bukmacherskim to twój sport skoro przy kontuzji o takich rzeczach w ogóle mówisz psycholu
gosc ma 37 ciezko praca doszedl na swoj poziom a mowisz ze leszcz gosc co poswiecil cale zcie zerze
 
cuadrado12 6K

cuadrado12

Użytkownik
Mourinho dzisiaj kompletnie nie mysli o graniu w piłkę. Taki skład to aż się dziwie, że dał Lukaku, mógł dać McTominaya w jego miejsce i wtedy skład byłby w 100% pod murarkę. Kartki będą się sypać, ktoś z trójki Matic - Herrera - Fred na pewno kartkę dostanie, więc polecam grać, trzeba sobie tylko upolować tak żeby weszło ????
Ja zagrałem kartkę Freda @4, bo chłopak ma nierówno pod kopułą, co pokazał już w meczu z Leicester. Słabo wszedł do drużyny, masa błędów i dzisiejsza waga spotkania mam nadzieje, że tak samo go lekko przyciśnie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom