>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [79]

Status
Zamknięty.
N 182

nafal

Użytkownik
Może jeszcze nie na żywo ale pograłem pre over 4,5 rr Atalanty i over 4,5 rr FCSB. W dublu to daje AKO 2,13 i uważam że wchodzi jak w masełko
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Hsieh - Cibulkova to bedzie rzeczywiscie jazda do samego konca. Myslalem, ze Cibula tu w NYC ogarnie sie. Lubi te korty.
Teraz na live to bym gral na Hsieh.
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Na 18:30 polecam coś z ligi europejskiej.
FC Kopenhaga - Atalanta
Typ: over 1.5 w pierwszej połowie
Singiel: 2.45
Stawka: 10j sts
 
roxandoo 284

roxandoo

Użytkownik
najbardziej przereklamowany gracz w ATP, pisałem już o tym że ktoś kto ma siłę kobiety nie będzie dobry w ATP, nie ma opcji, miejscce tego gościa jest po za pierwszą 50, opłaca się grać przeciwko bo buki za bardzo faworyzują leszcza.
Nie rozumiem jak to jest, że Djoko, Fed, Nadal potrafią grać cały sezon na 100% wygrywać turniej za turniejem i nic z Nimi się nie dzieje, a taki przykład Chunga. Zagrał AO na początku sezonu na maxa i kontuzja, później już nie wrócił do tej formy, tylko z każdym dniem spadek
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
Mam go w AKO. Powiedz mi jak ulozyc AKO, aby cokolwiek w tenisie siadlo ? ????
Jak moze Fog przegrac z ty siurkiem z Australii ? ????
nie jest powiedziane że przegra, może akurat od drugiego seta zechce mu się grać, powinno w końcu to szlem.
Ako to czy tenis czy piłka czy cokolwiek innego trudno trafić, logiczne.
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
No on dziś tego meczu nie w
Nie rozumiem jak to jest, że Djoko, Fed, Nadal potrafią grać cały sezon na 100% wygrywać turniej za turniejem i nic z Nimi się nie dzieje, a taki przykład Chunga. Zagrał AO na początku sezonu na maxa i kontuzja, później już nie wrócił do tej formy, tylko z każdym dniem spadek
A jeszcze warto zapytac, jak to jest, ze nikt z mlodych tenisistow nie potrafi robic konkretnego progresu do przodu ? Jeden Zverev, ktory i tak dostaje baty od najlepszych.
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
Nie rozumiem jak to jest, że Djoko, Fed, Nadal potrafią grać cały sezon na 100% wygrywać turniej za turniejem i nic z Nimi się nie dzieje, a taki przykład Chunga. Zagrał AO na początku sezonu na maxa i kontuzja, później już nie wrócił do tej formy, tylko z każdym dniem spadek
Dlatego oni byli/są mistrzami a z Chunga nigdy nic nie będzie, jedna jaskółka wiosny nie czyni, jak Janowicz, to samo wróźę tej sierocie bez serwisu, przykro się patrzy na tę panienkę na korcie, jak typ w ATP może się tak łamać, nie ogarniam.
on by bardziej pasował do WTA, powinien grać z Radwańską.
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
nie jest powiedziane że przegra, może akurat od drugiego seta zechce mu się grać, powinno w końcu to szlem.
Ako to czy tenis czy piłka czy cokolwiek innego trudno trafić, logiczne.
Nie ma szans. Ogladasz jego postawe ? Przeciez on dzis przegra tutaj szybko 3:0. Ten mecz w godzine zamkna.
On wygral 7 pkt w calym secie ????
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
nie oglądam bo jak się patrze na tego błazna to mi ciśnienie podnosi, mimo że nie stawiałem na niego, ale wiadomo że Fog to jest Fog nigdy nie wyczujesz kiedy zacznie się bardziej starać.
bardzo możliwe że on to jeszcze weźmie.
 
roxandoo 284

roxandoo

Użytkownik
No on dziś tego meczu nie w

A jeszcze warto zapytac, jak to jest, ze nikt z mlodych tenisistow nie potrafi robic konkretnego progresu do przodu ? Jeden Zverev, ktory i tak dostaje baty od najlepszych.
To już o tym pisałem kiedyś, że nie ma i nie widać takiego gościa poza Zverevem, który z tych młodych jest półkę wyżej i pewnie jak skończy karierę śmietanka tenisa czyt. (Fed, Nole, Nadal) Sasha będzie liderował latami, oczywiście pod warunkiem ze ogarnie tą rozpieszczoną głowę
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom