>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [79]

Status
Zamknięty.
ajayinho 2,4K

ajayinho

Użytkownik
Nigdy nie proszę o takie rzeczy ale ma ktoś dobry stream do Górnik Pogoń, bo zaraz mnie coś strzeli. Dam reputę, z góry dzięki
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Isnera już nie zagram, po tym co widziałem z Jarrym ostatnio, zamykał mi kupon na klocka i musiałem robić cash outa po tym jak przegrywał 1:2 i dał się łamać Jarremu bez problemu, a sam nie potrafił potem odrobić tych przełamań. Jak się okazało później spiął się wygrał, ale nie bez problemów, więc ja mu już nie zaufam raczej...
Masz racje nie wiadomo co mu odwali ale moz esię uda coś wygrać ,oby
Nie załamój się to najważniejsze mi hifk i karpat grająo duż epiniądze na overy 5,5 ,jak nie zrobią to wszystko strace co zarobiłem ,w necie mam grosze to się bawie a najważniejsze jest żeby wygrac coś z ziemniaku chociaż pare stówek bo podatek odliczają niestety
Pozdrawiam i oby weszło ,tenis za drobne zagrane
Nigdy nie proszę o takie rzeczy ale ma ktoś dobry stream do Górnik Pogoń, bo zaraz mnie coś strzeli. Dam reputę, z góry dzięki
http://livetv.sx/pl/eventinfo/695132_gornik_pogon_szczecin/
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Co za błąd Cabaja! Bramkarz źle przyjmuje piłkę, MARTIN ADAMEC odbiera mu piłkę i strzela do pustej bramki! Wigry prowadzą!
kto go jeszcze trzyma na bramce ????
 
uzytkownik-76505 1,3K

uzytkownik-76505

Użytkownik
cs, start za ~30min
HellRaisers - Mous @2,7
Mous totalnie bez formy jak na razie, wczoraj wyglądali beznadziejnie zarówno indywidualnie jak i drużynowo. Do HR dołącza dzisiaj woxic, IMO spokojnie mogą to wziąć i żal nie spróbować po takim kursie.
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
Hellraisers @2.9
Mapek jeszcze nie ma ale już teraz gram, jaki draft by nie był i tak gram w ich strone. Myszy po przyjściu snaxa wyglądają słabo a on sam gra piach. Dojechał na turniej woxic co moze świadczyć ze HR nie chce odpuszczać DH
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom