>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [79]

Status
Zamknięty.
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
masz prosty przykład Ronaldo, w ostanich latach to się trochę zmieniło, bo teraz idą do Chin.
myślisz że taki Krystyna to po kiego tam poszedł ? z Juve i tak nic w Europie nie wygra bo są za ciency w uszach ze swoim Catenaccio.
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Czyli jest znana z tego ze Ronaldo przyszedl na emeryture (a raczej wygrac LM z kims innym niz Real) a nie ze gwiazdy przychodzą na emeryturę.
Wymyśliłeś jakąś głupią teorię.
 
A 320

azael

Użytkownik
masz prosty przykład Ronaldo, w ostanich latach to się trochę zmieniło, bo teraz idą do Chin.
myślisz że taki Krystyna to po kiego tam poszedł ? z Juve i tak nic w Europie nie wygra bo są za ciency w uszach ze swoim Catenaccio.
Tak samo ciency jak Ty w bukmacherce?
 
typer.official 1,6K

typer.official

Użytkownik
4.
Spotkanie: Parma - Juventus
Typ: Parma over 1.5 gola (1:1 42min)
Kurs: 2.75
Bukmacher: Bet365
Podwójna.

Rozmawiałem z Wojtkiem, mówił że dziś conajmniej 2 puści.
Myślę sobie że ma to sens...
W 10 min przy 0:1 btts do HT był po 4.50 a ja się wahałem...
Wojtuś moim zdaniem w formie &quot;wakacyjnej&quot;...
Edit.
Wojtek i ten jego włoski...
Musieliśmy się nie dogadać :wait:
1/4
 
adik1992 405,7K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
masz prosty przykład Ronaldo, w ostanich latach to się trochę zmieniło, bo teraz idą do Chin.
myślisz że taki Krystyna to po kiego tam poszedł ? z Juve i tak nic w Europie nie wygra bo są za ciency w uszach ze swoim Catenaccio.
Oj kazda liga by takiego emeryta przyjela. Swoja droga widziales z kim juve odpadalo w ostatnich dwoch latach w LM i kto robil roznice realowi? Wlasnie ten emeryt. Daje sobie reke uciac ze gdyby ronaldo byl w juve w tych meczach to wygraliby choc raz LM.
I najgorsze bedzie to jak juve wygra w tym roku a buffon odszedl do psg i obejdzie sie smakiem .
 
zdebus 55

zdebus

Użytkownik
4.
Spotkanie
: Parma - Juventus
Typ: Parma over 1.5 gola (1:1 42min)
Kurs: 2.75
Bukmacher: Bet365
Podwójna.
Rozmawiałem z Wojtkiem, mówił że dziś conajmniej 2 puści.
Myślę sobie że ma to sens...
W 10 min przy 0:1 btts do HT był po 4.50 a ja się wahałem...
Wojtuś moim zdaniem w formie &quot;wakacyjnej&quot;...
0/3
buhahaha info z 1 reki
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
widzicie jak Juve świetnie broni, prawie z najsłabszą drużyną w lidze prawie 2 bramkę stracili, Ronaldo to w ogóle nie widać, tak jakby go nie było, i oni mają wygrać cokolwiek w europie, tak na pewno.
 
adik1992 405,7K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
4.
Spotkanie
: Parma - Juventus
Typ: Parma over 1.5 gola (1:1 42min)
Kurs: 2.75
Bukmacher: Bet365
Podwójna.
Rozmawiałem z Wojtkiem, mówił że dziś conajmniej 2 puści.
Myślę sobie że ma to sens...
W 10 min przy 0:1 btts do HT był po 4.50 a ja się wahałem...
Wojtuś moim zdaniem w formie &quot;wakacyjnej&quot;...
0/3
Dziwie sie ze Wojtek tak szybko po mundialu wrocil do gry. Pazdan jeszcze zmeczony i odpoczywa takze szacunek dla Wojtka.
 
adik1992 405,7K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
widzicie jak Juve świetnie broni, prawie z najsłabszą drużyną w lidze prawie 2 bramkę stracili, Ronaldo to w ogóle nie widać, tak jakby go nie było, i oni mają wygrać cokolwiek w europie, tak na pewno.
A widziales co real gral na jesieni rok temu? I kto wygral lm? Zachowujesz sie jak ci eksperci co po dwoch gemach wiedza kto mecz wygra.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom