>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [79]

Status
Zamknięty.
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
Czyli jest znana z tego ze Ronaldo przyszedl na emeryture (a raczej wygrac LM z kims innym niz Real) a nie ze gwiazdy przychodzą na emeryturę.
Wymyśliłeś jakąś głupią teorię.
Z Juve w życiu LM nie wygra, tak przeszedł ten Ronaldo, 10 lat temu przeszedł Ronaldo( Brazylia) z Realu do Milanu, a jeszcze wcześniej Ronaldinho z Barcy, przechodzili jak już mieli ponad 30 lat na emeryturę i wielu innych, poszukajcie sobie, przecież nie od dziś wiadomo że gwiazdy tam odchodziły na emeryturę, teraz dią za kasą do Chin lub do Stanów.
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
widzicie jak Juve świetnie broni, prawie z najsłabszą drużyną w lidze prawie 2 bramkę stracili, Ronaldo to w ogóle nie widać, tak jakby go nie było, i oni mają wygrać cokolwiek w europie, tak na pewno.
Nadal nie udowodniłeś, że &quot;liga wloska jest znana z tego ze gwiazdy przychodzą tam na emeryturę&quot;

Czyli masz 2-3 naciągane przykłady.
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Wg wiki Ronaldinho miał 28 lat jak przychodził do Milanu. No emerytura w pizdu ????
Prawdziwy Ronaldo 31. Też już nie do gry zawodnik ????
 
adik1992 405,7K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Z Juve w życiu LM nie wygra, tak przeszedł ten Ronaldo, 10 lat temu przeszedł Ronaldo( Brazylia) z Realu do Milanu, a jeszcze wcześniej Ronaldinho z Barcy, przechodzili jak już mieli ponad 30 lat na emeryturę i wielu innych, poszukajcie sobie, przecież nie od dziś wiadomo że gwiazdy tam odchodziły na emeryturę, teraz dią za kasą do Chin lub do Stanów.
Ronaldo z brazylii odchodzac do milanu to byl pilkarz zniszczony przez kontuzje i z klopotami zdrowotnymi nie byl to zawodnik ktory mialby cos dac. Z drugiej strony popatrz jak przesunela sie granica zawodnikow konczacych kariere. Dawniej to bylo 32-34 lata. Teraz majac 33 niektorzy maja organizm 27 latkow. Inne czasy inna technologia. Nie darze Ronaldo jakos specjalnie uznaniem zwlaszcza w pilce klubowej ale trzeba mu oddac ze jeszcze kilka lat jest w stanie grac na wysokim poziomie.
Na koniec sprawdz ile goli ronaldo strzeli w lidze rok temu przez pierwsze 3 miesiace.
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
Na koniec sprawdz ile goli ronaldo strzeli w lidze rok temu przez pierwsze 3 miesiace.
Początek sezonu miał bardzo słaby, a ile bramek strzelił to nie wiem, ale pewnie nie wiele, ale to był ewenement, bo wcześniej nigdy mu się tak słaby start nie zdarzył, mnie akurat w przypadku Ronaldo bardziej dziwi to dlaczego mimo tak słabych umiejętności strzałów z wolnych, on zawsze do nich podchodzi, to jest dopiero sabotaż, jak można strzelać wolne jeśli 90% jego wolnych laduje w murze a bramkę uda mu się strzelić od święta.
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
jak Juve będzie grało tak beznadziejnie jak do tej pory to się nie zdziwię jak Parma to wygra.
Juve 2, to teraz włączają słynne Catenaccio i tracą w 90 na 2-2 ????
 
typer.official 1,6K

typer.official

Użytkownik
5.
Spotkanie: Lech - Piast
Typ: Btts/yes (1:0 61min)
Kurs: 2.50
Bukmacher: Bet365
Podwójna.
Próbuje. Przed meczem zakładałem btts myślę że jest szansa.


Edit.
Siedzi.
Nareszcie.
Teraz kolej na &quot;Wojtasa&quot; :]
1/3
 
adik1992 405,7K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Roger punkt turnieju. Mina Kyrgiosa bezcenne.
Cebula po szlema!!! Zagra siedem meczow trzysetowych i zgarnie puchar .
 
typer.official 1,6K

typer.official

Użytkownik
Piast!!!? Ale beka :]
Edit.
Jednak 1:1
Cóż za emocje w końcówce &quot;meczu&quot;...
6.
Spotkanie: Sol de America - Nacional Asuncion
Typ: Btts/yes (0:0 18min)
Kurs: 2.50
Podwójna

Według mnie promo. Warto próbować.
Na &quot;Wojtasa&quot; liczyć...

Edit.
Siedzi.
2/4
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom