>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [79]

Status
Zamknięty.
A 320

azael

Użytkownik
Mylisz się kolego w tym przypadku. Dostałem wlaśnie maila z działu bezpieczeństwa, że nie chcą mnie wryfikować i zastrzegają sobie prawo do ustalenia takiego limitu jaki chcą i ten limit się nie zmieni, nie wazne co im wysle (wyslalem skany dowodu, zdjecie z dowodem przy twarzy i rachunek).
Napisałem jak było w moim przypadku. Również po pierwszym zakładzie dostałem limit 0 na zakład. Odezwałem się do supportu kazali przesłać zdjęcie dowodu i konto zaczęło ponownie funkcjonować. Zacząłem ich kosić i po paru tygodniach pojawiły się kolejne problemy po których zrezygnowałem z gry u nich tracąc około 6k Euro.
Krejsova 4.24 Polka parę dni temu kreczowała
 
marcusgreen 784

marcusgreen

Użytkownik
Napisałem jak było w moim przypadku. Również po pierwszym zakładzie dostałem limit 0 na zakład. Odezwałem się do supportu kazali przesłać zdjęcie dowodu i konto zaczęło ponownie funkcjonować. Zacząłem ich kosić i po paru tygodniach pojawiły się kolejne problemy po których zrezygnowałem z gry u nich tracąc około 6k Euro.
Krejsova 4.24 Polka parę dni temu kreczowała
Jak buk niepewny, jak każdy to na koncie zostawiasz tylko tyle ile potrzebujesz na rozkrecenie. Nadwyzka cały czas schodzi
 
A 320

azael

Użytkownik
Jak buk niepewny, jak każdy to na koncie zostawiasz tylko tyle ile potrzebujesz na rozkrecenie. Nadwyzka cały czas schodzi
Myślisz że ja inaczej robię? Cały czas wypłacam w mniejszych transzach żeby się nie przyczepili. Wtedy miałem dobry okres i nadążałem z tym.
Krejsova 4.24 Polka parę dni temu kreczowała[/quote]
Znalazłem informację że Chwalińska jednak się wycofała będzie zwrot
Shandong U21 9.50 kosz
Przegrywają 17 do przerwy może jakiś cash out uda się zrobić z podwojoną stawką. W pre były zdecydowanymi faworytkami
 
marcusgreen 784

marcusgreen

Użytkownik
Myślisz że ja inaczej robię? Cały czas wypłacam w mniejszych transzach żeby się nie przyczepili. Wtedy miałem dobry okres i nadążałem z tym.
No to chyba masz duże stawki skoro 6k euro zostawiłeś, chyba, że nie zdążyłeś wypłacić. Jakiego buka na ten moment polecasz?
 
A 320

azael

Użytkownik
No to chyba masz duże stawki skoro 6k euro zostawiłeś, chyba, że nie zdążyłeś wypłacić. Jakiego buka na ten moment polecasz?
Dla każdego duże znaczy co innego. Gram w Euro. Dla mnie to tak samo jakby ktoś grał w naszej walucie i miał 6k w złotówkach. Czy to dużo? Nie wiem.
Na ten moment żadnego gram w 1xbet mimo dużych marży i limitów bo nie widzę nic ciekawszego na rynku.
 
marcusgreen 784

marcusgreen

Użytkownik
Dla każdego duże znaczy co innego. Na ten moment żadnego gram w 1xbet mimo dużych marży i limitów bo nie widzę nic ciekawszego na rynku.
Też mi się tak wydaje, rusek jest strasznie kłopotliwy i nieprzewidywalny, ale oferta i kursy są chyba najlepsze. A bet365, gdyby można było grać? Jak tam było z limitami?
 
A 320

azael

Użytkownik
Też mi się tak wydaje, rusek jest strasznie kłopotliwy i nieprzewidywalny, ale oferta i kursy są chyba najlepsze. A bet365, gdyby można było grać? Jak tam było z limitami?
Oferta najlepsza ale kursy? Śmiech na sali jak Ci marże dowalą.
 
marcusgreen 784

marcusgreen

Użytkownik
Jak generujesz zyski to kwestia czasu. Czasami nawet poniżej 1.50 na linie gdzie normalnie jest powiedzmy 1.85
Zgadza się, zarobisz, ale nie tak szybko, tylko w dłuższym czasie, albo musisz zagrać za większą stawkę, chyba, że masz już limity. No i oczywiście brak problemów z wypłatą. Wypłacasz na eco?
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Ja wczoraj w polowie 1 seta napisalem, ze Zverev tego nie wygra.
On nie jest slaby. Ogladalem jego mecz na hardzie pare tygodni temu z Haasem. Przeciez jego poziom gry to klimaty 50-100 ATP.
Zastanawiam sie nad ta sila jaka jest nazwisko w kontekscie bukmacherki. Jest mecz Zverev - Kolba i nazwisko Zvereva robi kurs 1,10 przed meczem. Nikt trzezwo nie patrzy, ze Alex jedno wielkie gowno gra na hardzie. Moim zdaniem dzis jedynym naprawde sensownym tenisista z mlodego pokolenia jest Thiem. On ma wielki warsztat tenisowy i bedzie krolowal przez lata na cegle jak odejda krolowie.
Dzis Nadal, Federer, Djokovic i Murray ( w formie ) to inna liga tenisistow.
Nawet Ci co tak pukaja do tych drzwi czyli Cilic, Del Potro, Goffin, moze tez troche Anderson to ogolnie co oni osiagneli wszyscy razem nawet w swoich karierach w stosunku do osiagniec kazdego z osobna z 4 powyzej.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom