>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [79]

Status
Zamknięty.
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Ktoś mnie pytał wczoraj jak marża/limity w 1xbecie u mnie.
Świetne wyczucie - właśnie dostałem limit na każdy sport live, każdy kurs 43 zł i jeszcze raz zwiększenie marży na każdy sport.
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Feyenoord vs Breda
Van Persie szczęśliwie na 2-1, tutaj jeszcze jedna bramka nie powinna być problemem. Zaczaje się na wyższy kurs i spróbuję coś ugrać jeszcze na tym spotkaniu.
Edit live
Już 3-1 i znowu Van Persie. Feye dalej ciśnie.
78 min. i 4-1 ????
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Swoją drogą pograłem w LVBET Over kartek, ale żółte, rozumiem, że czerwonych na żółte nie przeliczają ???? ? A Pazdan cóź, pora odejść i dorobić do emerytury.
Co do meczu Tottenhamu z Watfordem, czy bramkarz zawinił, moim zdaniem nie bardzo, bramka samobójcza, także na bramkarza bym nie zganiał, mecz nudny, może teraz się otworzy.
 
filipek1996 1,3K

filipek1996

Użytkownik
Widze ze kevin biega jak na szczudlach. Normalnie to nie wyglada. Moze skreczuje.
Mecz temu już narzekał, ja jednak liczę na 2-0 Thiema, bo wtedy autowin w 365. Ale Thiem to Thiem, ciekawe, czy wytrzyma presje.
Człowiek pogra raz na rok, do taśmy piłke kopaną i mistrz kraju dostaje czerwo w 10 minucie. Legia DNB wydawało się pewniakiem, ale liczę na przynajmniej remis. Co za żałosny sport.
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Feyenoord vs Breda
Van Persie szczęśliwie na 2-1, tutaj jeszcze jedna bramka nie powinna być problemem. Zaczaje się na wyższy kurs i spróbuję coś ugrać jeszcze na tym spotkaniu.
Edit live
Już 3-1 i znowu Van Persie. Feye dalej ciśnie.
78 min. i 4-1 ????
82 i 4-2 powariowali w Rotterdamie ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom