>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [79]

Status
Zamknięty.
5567 719

5567

Użytkownik
Ktoś wie kim jest ta dziewuszka siedząca po lewej stronie Bena Stillera w boksie Nadala? (ubrana na czarno)
edit: w 3 secie przy 2-2 i BP dla Thiema kosmiczna wymiana. jak bedziecie mieli mozliwosc obejrzec &quot;z odtworzenia&quot; to naprawde POLECAM! wymiana meczu ; )
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Jak patrze na Thiema to przypomina mi się cytat ze świetnego polskiego filmu.
&quot;Niby taki pokurcz, a jakie ma pierdolnięcie?&quot;
 
K 0

kropson1988

Gość
Co Nadal niszczy . Ale trzeba przyznać świetne widowisko . Ale od tego przełamania na po 5 w trzecim czułem , że Rafa ugra seta i myślę , że 3:1 się skończy . Miała dzisiaj Pliskova szansę na pierwszego seta i przegrała tak jak teraz Thiem miał szansę na 2:1 i niestety . Nadal włączył tryb koksa i miażdży .
 
K 0

kropson1988

Gość
Co Nadal niszczy . Ale trzeba przyznać świetne widowisko . Ale od tego przełamania na po 5 w trzecim czułem , że Rafa ugra seta i myślę , że 3:1 się skończy . Miała dzisiaj Pliskova szansę na pierwszego seta i przegrała tak jak teraz Thiem miał szansę na 2:1 i niestety . Nadal włączył tryb koksa i miażdży .
Thiem zwątpiłem w Ciebie ale szacun za to spotkanie dla obu . Kozak meczycho . Warto było poświęcić prawie 5h . Oby reszta spotkań była taka emocjonująca .
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Poszedlem spać o 03:15 jakos i byl poczatek spotkania. Wstalme 10 min a tutaj po 5 godzinach snu mecz dalej trwal :eek: :eek: bylo 2-2 6-6 i 6-6 w pkt 1.80 na Nadala i zdobyl 2 kolejne punkty.

W półfinale bedzie mozna kombinowac cos w strone Delpo bo zyciowa forma i zyciowy forhand niszczacy ????
Nadal - Del Potro 1.60 2.20 spodziewam sie takich kursow. Niewierze ze po takim maratonie dadza mniej na Hiszpana.
edit:
 
_black_horse_ 6,7K

_black_horse_

Użytkownik
Thiem zwątpiłem w Ciebie ale szacun za to spotkanie dla obu . Kozak meczycho . Warto było poświęcić prawie 5h . Oby reszta spotkań była taka emocjonująca .
dokladnie kozak meczycho ostatnia pilka pol kortu wolnego,ale thiem robi smash tam gdzie stoi nadal i w dodatku wali aut
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom