>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [80]

Status
Zamknięty.
ranczo0123 471,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Dafabet dołączył do szczęśliwców którzy mnie zlimitowali. Tydzień czasu wytrzymali ze mną. Gdzie grać?
Przyjdą czasy że z esteesem się przeproszę.
Dziwne bo raczej Dafabet jest przeznaczony dla profesjonalistow i raczej tak samo jak Pinnacle nie limituja graczy. Do jakiej kwoty Cie zlimitowali? Powiedzmy ile max mozesz postawic na dzisiejszy czysty win Atletico z Getafe. Kurs 1.91 (Dafa Sports). Porownamy z moim limitem.
 
psychol32 440,8K

psychol32

Użytkownik
Dziwne bo raczej Dafabet jest przeznaczony dla profesjonalistow i raczej tak samo jak Pinnacle nie limituja graczy. Do jakiej kwoty Cie zlimitowali? Powiedzmy ile max mozesz postawic na dzisiejszy czysty win Atletico z Getafe. Kurs 1.91 (Dafa Sports). Porownamy z moim limitem.
Cześć chodzi o granie na live singli. Zostałem już drugi raz przez nich zlimitowany. Za pierwszym razem maksymalnie z jednego zdarzenia mogłem wygrać na czysto 100 lub 200 Euro. Wszystko zależało od sportu jaki grałem. Odpocząłem kilka miesięcy od nich i wpłaciłem z powrotem po tym jak 1xbet zlimitował mnie do 2 Euro na zakład. Okazało się że stare limity zniesiono i znowu mogłem grać grubiej do dzisiejszej nocy. W tej chwili mogę max z zakładu wyciągnąć na czysto 30 50 Euro
Na Atletico mam limit 753 Euro aleja nie gram piłki i popularnych rynków
Np kosz w pre Baskonia kurs 2.48 limit 42.85 Euro
Kosz w Norwegii Froya -6,5 kurs 1,89 limit 24 Euro. Wczoraj na takie coś limity miałem około 500 Euro
Zobacz jakie masz limity na live mecz w kosza Chiny - Łotwa handi punktowe
kurs 1.88 bet max 48.69
kurs 2.01 bet max 42.42
 
marcusgreen 784

marcusgreen

Użytkownik
Cześć chodzi o granie na live singli. Zostałem już drugi raz przez nich zlimitowany. Za pierwszym razem maksymalnie z jednego zdarzenia mogłem wygrać na czysto 100 lub 200 Euro. Wszystko zależało od sportu jaki grałem. Odpocząłem kilka miesięcy od nich i wpłaciłem z powrotem po tym jak 1xbet zlimitował mnie do 2 Euro na zakład. Okazało się że stare limity zniesiono i znowu mogłem grać grubiej do dzisiejszej nocy. W tej chwili mogę max z zakładu wyciągnąć na czysto 30 50 Euro
Na Atletico mam limit 753 Euro aleja nie gram piłki i popularnych rynków
Np kosz w pre Baskonia kurs 2.48 limit 42.85 Euro
Kosz w Norwegii Froya -6,5 kurs 1,89 limit 24 Euro
Po jakim czasie cię 1xbet zlimitował?
 
ranczo0123 471,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Cześć chodzi o granie na live singli. Zostałem już drugi raz przez nich zlimitowany. Za pierwszym razem maksymalnie z jednego zdarzenia mogłem wygrać na czysto 100 lub 200 Euro. Wszystko zależało od sportu jaki grałem. Odpocząłem kilka miesięcy od nich i wpłaciłem z powrotem po tym jak 1xbet zlimitował mnie do 2 Euro na zakład. Okazało się że stare limity zniesiono i znowu mogłem grać grubiej do dzisiejszej nocy. W tej chwili mogę max z zakładu wyciągnąć na czysto 30 50 Euro
Na Atletico mam limit 753 Euro aleja nie gram piłki i popularnych rynków
Np kosz w pre Baskonia kurs 2.48 limit 42.85 Euro
Kosz w Norwegii Froya -6,5 kurs 1,89 limit 24 Euro. Wczoraj na takie coś limity miałem około 500 Euro
Zobacz jakie masz limity na live mecz w kosza Chiny - Łotwa handi punktowe
kurs 1.88 bet max 48.69
kurs 2.01 bet max 42.42
Niestety nie zdarzylem Ci tych meczy sprawdzic. Podaj mi jakies inne to powiem ile u mnie mam na to limit bo ja np kosza w ogole nie gram tylko pilke nozna. Na czysty win Atletico ja mam limit 32k zl. Szkoda myslalem, ze to buk ktory pozwala spokojnie u siebie grac tym bardziej, ze duzo w necie czytalem informacji o tym, ze oni nie limituja graczy i ze sa przeznaczeni dla zawodowcow.
 
sixeros 1,4K

sixeros

Użytkownik
Niestety nie zdarzylem Ci tych meczy sprawdzic. Podaj mi jakies inne to powiem ile u mnie mam na to limit bo ja np kosza w ogole nie gram tylko pilke nozna. Na czysty win Atletico ja mam limit 32k zl. Szkoda myslalem, ze to buk ktory pozwala spokojnie u siebie grac tym bardziej, ze duzo w necie czytalem informacji o tym, ze oni nie limituja graczy i ze sa przeznaczeni dla zawodowcow.
Wszyscy limitują jeżeli grasz z powodzeniem niszowe zdarzenia jeszcze w dyscyplinach gdzie buki mają mniejsze rozeznanie
 
psychol32 440,8K

psychol32

Użytkownik
Niestety nie zdarzylem Ci tych meczy sprawdzic. Podaj mi jakies inne to powiem ile u mnie mam na to limit bo ja np kosza w ogole nie gram tylko pilke nozna. Na czysty win Atletico ja mam limit 32k zl. Szkoda myslalem, ze to buk ktory pozwala spokojnie u siebie grac tym bardziej, ze duzo w necie czytalem informacji o tym, ze oni nie limituja graczy i ze sa przeznaczeni dla zawodowcow.
Australia - Nigeria w kosza linie na handi w przerwie kurs 1.87 limit 49.25
Wszyscy limitują jeżeli grasz z powodzeniem niszowe zdarzenia jeszcze w dyscyplinach gdzie buki mają mniejsze rozeznanie
Otóż to. Nawet w lvbet i etoto po miesiącu dostałem limity rzędu kilku złotych na zakład
 
ranczo0123 471,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Australia - Nigeria w kosza linie na handi w przerwie kurs 1.87 limit 49.25

Otóż to. Nawet w lvbet i etoto po miesiącu dostałem limity rzędu kilku złotych na zakład
Handi w tym meczu moge pograc za max 2,121.33 zl przy kursie 1.87
Wszyscy limitują jeżeli grasz z powodzeniem niszowe zdarzenia jeszcze w dyscyplinach gdzie buki mają mniejsze rozeznanie
Dafabet to jeden z najlepszych bukow na rynku. Osobiscie widze, ze delikatnie mi limituja zdarzenia w ktorych mam spore sukcesy tzn bety live na kartki. Reszta rynkow z tego samego meczu moge pograc znacznie wyzej.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom