>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [80]

Status
Zamknięty.
uzytkownik-76505 1,3K

uzytkownik-76505

Użytkownik
Mecz Liquid - Astralis powinien być finałem i nawet Simple tego nie jest w stanie zmienić. Swoją drogą to chyba był najszybciej grany Nuke po terro jaki w życiu widziałem.
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
✅
1 mapa Astralis -2.5 @1.8
Nuke, pick Astralis. Jeszcze nigdy nie przegrali tej mapy na lanie w tym składzie. Do tego liquid niski win rate na tej mapie ostatnio. Gram to bardzo grubo.
Do tego Astralis wygra obie pistole i mapę @5.25
✅
Fajny mecz fajny, niby sie wydaje łatwo ale duzo było, w zasadzie cała połowa runda za runde
 
otekos 2,7K

otekos

Użytkownik
Super 1 połowa. Na drugą Liquid nie wyszło za bardzo :p Astralis to potęga na tej mapie. Na drugiiej liczę na bardziej wyrównany pojedynek bo jednak Mirage to mapa bardziej wyrównana latego over 26.5 rundy po 1.90 polecam
 
otekos 2,7K

otekos

Użytkownik
Ja osobiście nie gram nigdy przeciwko Astralis. To tak jakby grać przeciwko Realowi w LM. Po prostu się tego nie robi mimo,że mieli gorsze mecze na tym turnieju nadal to jest najlepsza drużyna i tyle :p
 
ilendil 2,1K

ilendil

Użytkownik
Rosja gra o wszystko, może kurs nie powala ale +1.5 seta @1.4 jest bardzo, bardzo prawdopodobne. Dodatkowo polecam Federera, on Kyriosa nie lubi, zbije go jak zawsze, a kurs 1.45
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
Na druga mapę rownież @1.9 ponad 26.5 polecam
2.0 na liquid nie warto 1.75 na Astralis tez nie warto. Zakładam że Astralis wygra polowe, wtedy warto uderzać na liquid.
 
otekos 2,7K

otekos

Użytkownik
Hmm Spotkanie na poziomie finału? Nie żartujmy sobie. Na Nuke żenująco, teraz tyle sytuacji 3na2 a oni pojedyńczo pickują :p Tylko Bóg Simple może ich powstrzymać masakra :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom