>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [80]

Status
Zamknięty.
kwinto 353

kwinto

Użytkownik
West Ham - Chelsea
@2.10 fortuna

Chelsea w końcu się trochę ożywiło, pojawiły się sytuacje bramkowe. Myślę, że powinni wymęczyć to zwycięstwo
Jeżeli tam nie będzie jakiegoś karnego albo wolnego to ciężko o cokolwiek. Chelsea roztargniona jak niewidoma lesbijka w sklepie rybnym. Dziwię się, że tam nie zainwestowano w napastnika bo to co mają to serio dobre tylko na ligę europejską.
 
K 0

kropson1988

Gość
Wszyscy pisza os spotkaniach w MŚ w siatkę omijając Bułgarię z Kanada . Jak to wygląda tam ? Przyjmując wygrana USA to i Kanada i Bułgaria ma o co walczyć . Przy wygranej Iranu tylko Bułgaria . Ale moim zdaniem Kanada wygląda lepiej i USA może nie zrobi psikusa swoim sąsiadom i wygra z Iranem dając szansę Kanadzie licząc ich wygraną. A kurs niezły @1,96 w xbecie.
 
egreg 942

egreg

Użytkownik
Wszyscy pisza os spotkaniach w MŚ w siatkę omijając Bułgarię z Kanada . Jak to wygląda tam ? Przyjmując wygrana USA to i Kanada i Bułgaria ma o co walczyć . Przy wygranej Iranu tylko Bułgaria . Ale moim zdaniem Kanada wygląda lepiej i USA może nie zrobi psikusa swoim sąsiadom i wygra z Iranem dając szansę Kanadzie licząc ich wygraną. A kurs niezły @1,96 w xbecie.
Ej przecież z drugiego miejsca tylko dwie drużyny awansują, Kanada nie ma żadnych szans, Bułgaria tylko w teorii.
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Kometa Brno - BK Mlada Boleslav 1 1.60
Kometa Brno - BK Mlada Boleslav -1 1 1.80
mój w miare pewny bet bo niema pewniaków
Kometa powinna ich wcisnać śmiało start o -16
Powodzenia ja to gram dość ostro
 
K 0

kropson1988

Gość
Ej przecież z drugiego miejsca tylko dwie drużyny awansują, Kanada nie ma żadnych szans, Bułgaria tylko w teorii.
Ojej przepraszam ale mi się ubzdurało , że z drugiego miejsca jak w piłce nożnej na MŚ dwie z grupy ???? heh przepraszam jeszcze raz za ten zamęt. W takim razie Kanada może odpuścić dla Bułgarii jeśli ta ma jeszcze jakieś matematyczne szanse . Zmienia wszystko postać rzeczy . Ok dzięki kolego za obudzenie mnie :yes:.
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
na 17 hokej polski Automatyka Gdańsk vs Orlik Opole typ: Gdansk -1,5 kurs: 2,33 (Etoto) Opole cieniutkie i daleka droga do Gdanska przebyta. Automatyka w końcu się musi przełamać u siebie bo grają fajnie. Opole na 3 kiepskie piątki.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom