>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [80]

Status
Zamknięty.
verno 685K

verno

Znawca - Hokej
Zapraszam jutro do kasy, miłej nocy ????
Dyscyplina: NHL
Godzina: 01:00
Spotkanie:
Pittsburgh Penguins - Buffalo Sabres
Typ: Pittsburgh Penguins -3
Kurs:
5.20
Bukmacher: unibet
Analiza:
Witam witam po wczorajszym nieudanym underku przesiadamy się na ostre meczycho, do Pittsburgha przyjadą szabelki, które grają b2b z tego co widziałem kilku zawodników z wczorajszego meczu zagra z Pingwinami a reszta to młodzi zawodnicy szczególnie w napadzie więc nie spodziewam się wiele bramek szczególnie że pingwiny zagrają u siebie najmocniejszym składem, cała śmietanka dziś pokaże jak się gra w ten piękny sport, bardzo możliwe że między słupkami będzie Murray co bardzo pomoże naszemu typowi chociaż nie wiadomo jak przejdą przez obronę :p. Myślę że Crosby z ekipą będzie chciało postrzelać mocno, na pewno są głodni gry i uważam że tu pęknie ładny wynik, -3 po kursie @5.20 to spore value bo tak jak pisałem Pingwiny grają najmocniejszym składem vs zmęczone i słabe szabelki, nie wiadomo nawet czy będzie ich stać na coś więcej niż 1 bramkę a podejrzewam że gospodarze będą mieli ich minimum 5-6 także warto spróbować GLGL.
✅✅ 5:1 mówcie mi królu ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
psychol32 440,6K

psychol32

Użytkownik
gdzie to kuźwa znaleźć? co to jest w ogóle? fajnie by było jakbyście pisali buka albo chociaż dyscyplinę.
Edit. Już znalazłem.
Chińczyki bez murzynów także marne szanse powodzenia tego typu
Pierwsza kwarta Liaoning 6.50
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom