>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [80]

Status
Zamknięty.
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
O czym Ty mówisz? Oglądasz mecz? Bo wydaje mi się,że nie albo po prostu nie znasz się na siatkówce
Ma racje. Rosja juz nie wroci i dostanie trzeciego seta &lt;20
Wczoraj pekli, a nie ma juz Alekno na lawce, nie ma kto ich zmotywowac.
 
drexler 570

drexler

Użytkownik
JAKI TO JEST POZIOM o_O
Polska ze składem którym wygrała MŚ i tą formą nie ma podjazdu ani do USA ani Rosji
Poziom to był na finałach Ligi Narodów.Rosjanie grali tam kosmos,na tych mistrzostwach nie prezentują nawet 50%tego co tam.Nie trafili z formą,gdyby tamtą utrzymali to nie mieliby rywala na tych mistrzostwach.Pisze to obiektywnie,nigdy nie byłem ich kibicem ale trzeba im oddać,że wtedy grali chyba najlepsza siatkówkę jaką kiedykolwiek prezentowała jakakolwiek drużyna siatkarska.
 
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
Poziom to był na finałach Ligi Narodów.Rosjanie grali tam kosmos,na tych mistrzostwach nie prezentują nawet 50%tego co tam.Nie trafili z formą,gdyby tamtą utrzymali to nie mieliby rywala na tych mistrzostwach.Pisze to obiektywnie,nigdy nie byłem ich kibicem ale trzeba im oddać,że wtedy grali chyba najlepsza siatkówkę jaką kiedykolwiek prezentowała jakakolwiek drużyna siatkarska.
przez europejski czempionat przeszli rowniez jak burza i dopiero maly kryzys z Niemcami w finale, skazywanymi zreszta od poczatku na pozarcie. Nie trawie tego Kliuki
 
drexler 570

drexler

Użytkownik
przez europejski czempionat przeszli rowniez jak burza i dopiero maly kryzys z Niemcami w finale, skazywanymi zreszta od poczatku na pozarcie. Nie trawie tego Kliuki
Na mistrzostwach Europy grali dobrze ale optimum było na Lidze Narodów.Tam ograli i Brazylie i Francje i USA po 3-0 ale w jakim stylu,po jakiej grze.Działał blok,potężna zagrywka i do tego świetnie bronili...ja nie widziałem lepszej siatkówki a oglądam od ponad 30lat praktycznie wszystko,tam byli nie do ruszenia przez nikogo.
 
freez. 127

freez.

Użytkownik
Niestety bez bloku nie można wygrać spotkania, poza tym wszystkie zagrywki USA robiły spustoszenie, czego nie można powiedzieć o zagrywce Rosjan
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Wiem ze towarzyski mecz no ale czy to takie trudne... graja sobie Maccabi z Fener a po parkiecie biega 10 zawodnikow w zoltych strojach...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom