>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [80]

Status
Zamknięty.
adik1992 410,6K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Znicz dla tego kto grał 40j na under 4.5 seta w meczu Polaków, bo widziałem taki typ od kogos [*]
Zagrane za 4 j nie 40.Nie stać mnie na granie za takie kwoty jeszcze. ???? Pisane z tel na szybko i niestety byl blad ktorego nie sprawdzilem. Co gorsze tak samo jest w temacie i trzeba bedzie odrobic.
Ogólnie wieczór słaby. Kanadyjski w 4 kw 3 pkt rzuciły i oczywiście brakło. Trzeba zostać przy tenisie
Żeby tylko ta dodatkowa godzina gry się nie odbiła na jutrzejszym spotkaniu.
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
Polska- Włochy set z najniższą suma pkt o40,5 @1,88
Stawka: 10j
Kanada - Hiszpania kwarta z najmniejszą suma pkt o26,5 @1,85
Stawka: 10j
Polska - Włochy u4,5 seta @1,42
Stawka: 40j
Jaka sytuacja jest wszyscy wiemy. Według mnie mecz skończy się maks w 4 setach dlatego gram grubo u4,5 seta po 1,42 Lvbet oraz o40,5 @1,88 set z najniższą suma w meczu Polaków. Tb nie będzie a nawet rezerwy włoskie czy polskie do 15 seta nie przegrają. Ten typ trochę lżej.
Skoro zagrałeś set z najniższa ilością punktów o40.5 „trochę lżej” czyli za 10j, a under 4.5 seta „grubo”, to nie ma opcji że to była literówka i 4j ???? nieładnie kłamczuszku, nie lepiej pochylić głowę i powiedzieć że sie popłynęło? ????
(No offense oczywiście ale musiałem zrobić śledztwo bo cos mi nie grało XD)
 
verno 678K

verno

Znawca - Hokej
Nocka GLGL
Dyscyplina: NHL

Godzina: 01:00
Spotkanie: Carolina Hurricanes vs Washington Capitals
Typ: Washington Capitals over 3.5
Kurs: 3.10
Bukmacher: lvbet
Analiza:
Dziś Capitals na własnej tafli podejmą niepokonaną w tym sezonie Carolina Hurricane. Będzie to już przed ostatni mecz w presezonie obu ekip, Gospodarze wyjdą mocnym składem liczę na sporo bramek dla nich szczególnie że zobaczymy takich zawodników jak Ovechkin, Kuznetsov, Wilson i innych więc porównując ten skład do ekipy Hurricane, goście wyglądają mocno przeciętnie, troszkę za bardzo wzięli sobie ten presezon do serca ale za chwilę zmierzą się z konkretną drużyną i już nie będzie tak kolorowo. Gospodarze ten presezon zaczęli od 4 przegranych ale tak naprawdę nie było większości kluczowych zawodników natomiast jak wyszli mocną ekipą to wygrali łatwo 4-0 z nutkami także moim zdaniem duże value kurs @3.10 jak za 4 bramki obrońcy Stanleya, która chce już pograć.

Detroit Red Wings vs Toronto Maple Leafs
over 6.5
@1.99

Calgary Flames vs Edmonton Oilers
Oilers over 3.5
@2.20
 
adik1992 410,6K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Skoro zagrałeś set z najniższa ilością punktów o40.5 „trochę lżej” czyli za 10j, a under 4.5 seta „grubo”, to nie ma opcji że to była literówka i 4j ???? nieładnie kłamczuszku, nie lepiej pochylić głowę i powiedzieć że sie popłynęło? ????
(No offense oczywiście ale musiałem zrobić śledztwo bo cos mi nie grało XD)
Miałem 15 minut na podanie typu i napisanie coś w rodzaju analizy. Pomyliłem kolejność po prostu o40 został grubiej zagrany a under setowy lżej. I tak oba nie weszły i jest strata na wieczór i tu przyznaje rację . Zobaczyłem błąd jak kończył się 1 set po dotarciu do pracy więc nie było już po co zmieniać. Wystarczy spojrzeć jakie stawki gram i wszystko jasne. Ale spoko luz. Popełniłem błąd i tak będą te mecze liczone w temacie . Nauczka dla mnie by sprawdzać co się pisze.
marcusgreen
Co do tego że grały rezerwy to rozumiem że na jutrzejszy mecz będzie tylko podstawowa 6 grać a reszta zostaje w hotelu? Nie raz o wygranej w takich meczach decydowali rezerwowi gdy zawodnikom z szóstki nie szło.
 
marcusgreen 784

marcusgreen

Użytkownik
marcusgreen
Co do tego że grały rezerwy to rozumiem że na jutrzejszy mecz będzie tylko podstawowa 6 grać a reszta zostaje w hotelu? Nie raz o wygranej w takich meczach decydowali rezerwowi gdy zawodnikom z szóstki nie szło.
Jeśli jutro nie będzie szło podstawowemu składu, to przegramy ten mecz, także reszta nie jest ważna. Gramy z Amerykańcami i tutaj pola do manewru i bawienia się składem nie będzie. Może czasem ktoś wejść na serwis lub blok, ale ogólnie bez rewolucji.
 
adik1992 410,6K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Jeśli jutro nie będzie szło podstawowemu składu, to przegramy ten mecz, także reszta nie jest ważna. Gramy z Amerykańcami i tutaj pola do manewru i bawienia się składem nie będzie. Może czasem ktoś wejść na serwis lub blok, ale ogólnie bez rewolucji.
Właśnie w takim meczu jeżeli nie będzie szło to któryś z rezerwowych ma wejść i zrobić różnicę . Wystarczy przypomnieć 2006 mecz z Rosją i wejście Szymańskiego gdzie gość zagrał mecz życia. A jeżeli uważasz ze rezerwa nic nie wnosi to niech zostaną w hotelu
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
76ers 2 kwarta over 32.5 @ 2.80
Troche mozna sie obawiac zeby Korkmazy nie zrobily lipy ale z drugiej strony rywale bronia gorzej niz jakby to bylo ASG.
Miałem 15 minut na podanie typu i napisanie coś w rodzaju analizy. Pomyliłem kolejność po prostu o40 został grubiej zagrany a under setowy lżej. I tak oba nie weszły i jest strata na wieczór i tu przyznaje rację . Zobaczyłem błąd jak kończył się 1 set po dotarciu do pracy więc nie było już po co zmieniać. Wystarczy spojrzeć jakie stawki gram i wszystko jasne. Ale spoko luz. Popełniłem błąd i tak będą te mecze liczone w temacie . Nauczka dla mnie by sprawdzać co się pisze.
Zajmij sie polityka. Nadajesz sie do tego swietnie.
Zostales zlapany na klamstewku, wszyscy widza a Ty udajesz glupa w mysl zasady &quot;jak Cie zlapia za reke to mow ze to nie Twoja reka&quot;.
 
adik1992 410,6K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
76ers 2 kwarta over 32.5 @ 2.80
Troche mozna sie obawiac zeby Korkmazy nie zrobily lipy ale z drugiej strony rywale bronia gorzej niz jakby to bylo ASG.

Zajmij sie polityka. Nadajesz sie do tego swietnie.
Zostales zlapany na klamstewku, wszyscy widza a Ty udajesz glupa w mysl zasady &quot;jak Cie zlapia za reke to mow ze to nie Twoja reka&quot;.
A przecież każdy niech myśli co chce. Podalem typ i nie wszedł cóż zdarza się a czy ktoś myśli tak czy inaczej to jego sprawa. Ja wiem ile mam w portfelu i za ile grałem te typy i dla mnie to się liczy bo gram za swoje a typy podaje dla przyjemnosci a nie zeby robic z siebie jakiegos boga i szukac poklasku i jeszczs komus cos udowadniać i się tłumaczyć. Skoro myślisz że faktycznie utopilem trochę hajsu to masz prawo bo Polska to jeszcze wolny kraj i nie mam zamiaru dyskutować. Pozdrawiam
 
adik1992 410,6K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Z finałów tenisowych
Gasparyan @2,01
+1,5 seta @1,47
Sabalenka @1,5
-1,5 seta @2,15
-1,5 gema w 1 secie @1,75
Mertens/Schuurs @1,95
Podaje teraz bo jak wrócę to mógłbym zapomnieć.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
A przecież każdy niech myśli co chce. Podalem typ i nie wszedł cóż zdarza się a czy ktoś myśli tak czy inaczej to jego sprawa. Ja wiem ile mam w portfelu i za ile grałem te typy i dla mnie to się liczy bo gram za swoje a typy podaje dla przyjemnosci a nie zeby robic z siebie jakiegos boga i szukac poklasku i jeszczs komus cos udowadniać i się tłumaczyć. Skoro myślisz że faktycznie utopilem trochę hajsu to masz prawo bo Polska to jeszcze wolny kraj i nie mam zamiaru dyskutować. Pozdrawiam
Ja powiem w tym temacie tyle - szanuję Ciebie, Twoje typy, analizy i nawet wczoraj skorzystałem na dublu Gasparyan + Kontaveit (+1,5 seta). za co z resztą dostałeś reputkę. Kwestia, o której tu wszyscy piszą to moim zdaniem nie to, że jesteś głupi, debil itp. bo zagrałeś rzekomo za te 40j. To nawet mimo ⛔ był dobry typ, przecież nikt chyba nie spodziewał się w tym meczu TB. Chodzi bardziej o to, że nadszarpnąłeś reputację osoby wiarygodnej, bo edytowałeś tę stawkę bez słowa wyjaśnienia, komentarza. Gdybyś edytował i napisał, że zagrałeś za 4j, a nie 40j, po prostu wkradł się błąd przy pisaniu na telefonie, czy coś, ale z uwagi na fakt, że kogoś takim stawkowaniem mogłeś skusić do gry, to będziesz liczył do statystyk ⛔ 40j. Takie załatwienie sprawy byłoby chyba najbardziej w porządku. Użytkownicy tu są wyczuleni, bo nieraz ktoś odwalał takie akcje, że zmieniał stawkę, kurs, czy usuwał typ, kiedy nie wszedł. Masz już na tyle wyrobioną tu markę, że dużo osób zagląda pewnie do tematu i dlatego całkiem łatwo &quot;wpaść&quot; np. z przemilczaną zmianą stawki. Niemniej jednak dobrze, że będziesz liczył ten ⛔ 40j do statystyk, a ile Ty przegrałeś, to już tylko Twoja sprawa, nie prowadzisz tematu na forum, żeby się spowiadać, za ile grasz, ile wygrywasz, czy przegrywasz, tylko żeby się dzielić swoimi typami ;)
 
adik1992 410,6K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Ja powiem w tym temacie tyle - szanuję Ciebie, Twoje typy, analizy i nawet wczoraj skorzystałem na dublu Gasparyan + Kontaveit (+1,5 seta). za co z resztą dostałeś reputkę. Kwestia, o której tu wszyscy piszą to moim zdaniem nie to, że jesteś głupi, debil itp. bo zagrałeś rzekomo za te 40j. To nawet mimo ⛔ był dobry typ, przecież nikt chyba nie spodziewał się w tym meczu TB. Chodzi bardziej o to, że nadszarpnąłeś reputację osoby wiarygodnej, bo edytowałeś tę stawkę bez słowa wyjaśnienia, komentarza. Gdybyś edytował i napisał, że zagrałeś za 4j, a nie 40j, po prostu wkradł się błąd przy pisaniu na telefonie, czy coś, ale z uwagi na fakt, że kogoś takim stawkowaniem mogłeś skusić do gry, to będziesz liczył do statystyk ⛔ 40j. Takie załatwienie sprawy byłoby chyba najbardziej w porządku. Użytkownicy tu są wyczuleni, bo nieraz ktoś odwalał takie akcje, że zmieniał stawkę, kurs, czy usuwał typ, kiedy nie wszedł. Masz już na tyle wyrobioną tu markę, że dużo osób zagląda pewnie do tematu i dlatego całkiem łatwo &quot;wpaść&quot; np. z przemilczaną zmianą stawki. Niemniej jednak dobrze, że będziesz liczył ten ⛔ 40j do statystyk, a ile Ty przegrałeś, to już tylko Twoja sprawa, nie prowadzisz tematu na forum, żeby się spowiadać, za ile grasz, ile wygrywasz, czy przegrywasz, tylko żeby się dzielić swoimi typami ;)
Ja stawki nigdzie nie edytowalem. Gdy wylapalem błąd kończył się 1 set więc nie było sensu a poza tym nie mam też takiego zamiaru. A tylko odpowiedziałem na post usera o wtopieniu zdarzenia za taką stawkę. Minus będzie liczony bo tak podalem w temacie i to nauczka dla mnie.
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Piotrek popieram każdy gra na ile go stać i niema co się wnerwjać jak typ nie wejdzie ,mi tez nie wchodzą i co ,mam płakać z tego powodu ,niema sensu ,a czy ktoś pobierze jego sprawa ,każdy daje swoje propozycje ,nic wiecej
Nikt nie każe grać nikomu ,ja po swojemu gram i nie narzekam
Nieraz uda się ładny ✅ zrobić jak wczoraj do nocki ,a dzisiaj ⛔ niestety ,tak to już bywa z bukmacherką raz do przodu , apotem na odwrót ,nikt niejest doskonały
ADIK WRÓCIŁEŚ TO SUPER POWODZENIA ŻYCZĘ
MIŁEGO WEKENDU I ZDRÓWKA:bow:
Jedynie co to gojas mi wszedł na gole ,które zagrałem przed meczem na szybkiego ,nie podajac typu bo mnie nie było w domu
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Ja stawki nigdzie nie edytowalem. Gdy wylapalem błąd kończył się 1 set więc nie było sensu a poza tym nie mam też takiego zamiaru. A tylko odpowiedziałem na post usera o wtopieniu zdarzenia za taką stawkę. Minus będzie liczony bo tak podalem w temacie i to nauczka dla mnie.
Aha, to przepraszam, myślałem, że edytowałeś. Tak, czy siak nie ma co do tego wracać, tylko skupić się na kolejnych typach ???? Powodzenia! ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom