>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [80]

Status
Zamknięty.
miki19 8,1K

miki19

Użytkownik
Haha Janusz się odezwał. Stawki po 2 zł to ty puszczać w STS stacjonarnych :sarcastic:
Jak po 1 secie już rozliczasz to idź z tąd. :tohand:
Jestem tutaj dłużej od ciebie gamoniu i wierze w naszych i twój potencjalny debilizm nie obliguje mnie do dalszej konwersacji z tobą, więc żegnam ????
 
P 254

pablo95

Użytkownik
Co wy mysleliscie. Kurek sam meczu nie wygra nam. Mamy bardzo młody skład i za kilka lat możemy być naprawdę potęga ale USA jak będzie serwowala tak jak w 2 secie to nie mamy co się łudzić.
 
C 334

copper

Użytkownik
Karatanczewa-Min 6-1 5-0 i już 5-5...codziennie takie cuda w kobiecym tenisie...jak te mecze nie są kręcone to jak to wytłumaczyć?
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Pomijam sam typ ale granie czegos po 2.90 gdzie w wielu firmach jest grubo wiecej, nawet 3.72, to glupota
To trza było grać po tyle ,ja nie narzekam na kurs ,każdy ma swoje kursy w bukach i umnie tyle było wiadomo ,kursy spadają przed meczem jeden dzień wcześniej jest duży ,a jak przychodzi mecz to zmiejszają
Liczy się to że POLSKA GRA i nic więcej ,bo kibicuje POLSCE I DLATEGO STAWIAM
co ma kurs na usa było nie całe 1.70 to tez głupota była na nich stawiając
Kto ma wygrac to wygra ,nie żal mi kasy na POLSKE
I tak już wrypałem dzisiaj na innych meczach ,a czy wtopie to trudno ,ae jestem za POLSKĄ
Zreszta overek wszedł 3,5 i jest dobrze
Pozdrawiam i Dziękuje :bow: ???? :]
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
1 mapa Gambit @3.1
Cały dzien na to czekałem, bo uważam ze swoja mapę czyli train albo nuke (okazało sie ze nuke) ugrają. Kurs duży ale gram to dość mocniej
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom