>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [80]

Status
Zamknięty.
verno 701,9K

verno

Znawca - Hokej
Rozgrzali się, trochę więcej skuteczności i powinno wejść także próbuję
AC SPARTA PRAGA U21 - CESKE BUDEJOVICE
Sparta -5
@4.15
 
P 254

pablo95

Użytkownik
Pozatym widzisz quinty jak ruski zlodziej wystawił kursy na drugą mapę w męczy SS optic? Grają overpassa a SS ta mapę ostatni raz grało 4 czerwca na Roque gdzie dostali do 5 ^^
Optic 2mapa 1.63 ruski zlodziej (1xbet)(bynajmniej ja tak mam jak wszedłem grubo po 1.74 spadło na 1.63). Tak jak wspomniałem to jest pierwszy ban Space Soldiers ale dziwnym trafem pozwolili ta mapę grać Optic ???? Optic może zbyt często nie gra tej mapy ale. Mają blisko 70%win na Overpassie
E: spadlo na 1.58. Moim zdaniem dalej warto do dubla.
16:13 ✅:gift::punch:ruski złodziej:punch:
Nie obeszło się bez nerwów. Ss wyszło nawet na prowadzenie ale jak Optic miało AWP to nie oddało już żadnej rundy ????
 
K 0

kropson1988

Gość
Wiecie co moze jestem za bardzo hurraoptymista , moze za bardzo wierze , moze jestem poprostu inny od wielu osob tutaj i pokladam w Naszych duze nadzieje ale licze i wierze , ze Nasi wywioza medal i to zloty . Ja wiem mielismy slaba grupe , potem fartem dostalismy sie dalej , nastepnie Serbia ktora nam &quot;odpuscila&quot; i pewnie jak niektorzy beda pisac , ze i dzisiaj nam dali . Ale czuje w kosciach , ze powtorzymy ta piekna historie sprzed niedawna . Ze bylismy spisywani na pozarcie ,a tak naprawde jestesmy w 6 , a prawie w 4 najlepszych . Pamietam ten mecz z Brazylia o mistrzostwo , a teraz czuje kolejny mecz o tą sama stawke i to pewnie z USA i nasza wygrana . Najwyzej sie zawiode , dostane kilka hejtow czy tez nie spelni sie moj sen ale czuje , ze znow to bedzie nasz turniej !!
No i jest !! Jest !! Mamy to !! Wierzyłem od początku do końca .Nawet ktoś później mi odpisał , że chyba poniosła mnie kibicowska fantazja .Jedynie przeciwnik nie ten , o którym myślałem .Niestety nie mogłem oglądać meczu gdyż byłem w pracy od 18 do 2 i dopiero teraz oglądam powtórkę na yt no i Nasi grali kosmos , a Brazylia w każdym kolejnym secie coraz gorsze baty . Kurek rewelacja , cała Nasza drużyna mega super. Coś pięknego znowu to poczuć . Wiele osób mówiło , że mieliśmy łatwą grupę na początku może i tak , później że oddanie meczu przez Serbów bez walki może i tak , ale Nasi pokazali koniec końców kto jest najlepszy . Tak się poznaje mistrza ! Wielkie brawa jeszcze raz Panowie ! Pozdro dla wszystkich którzy również trzymali kciuki za Naszych !!!
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
DFM wygra (Lol) @5.5
Przedmeczowo pograne za 7, ale całkiem fajnie układa im sie early. Próbuje lekko
⛔
Zabrakło tego doświadczenia na koniec. Chcieli to szybko skończyć. Mieli barona i powinni wziąć topa żeby c9 nie mieli juz żadnych wież na liniach. Świetna gra tak czy inaczej
 
marcusgreen 784

marcusgreen

Użytkownik
Lissandra zaszła z tyłu i papa
Ziggs jest mało mobilny i ma słaby movement, dlatego w tf musi strasznie uważać, żeby nie być wyłapany. Ale jak już się dobrze spozycjonuje i nie da się dorwać jest w stanie włożyć mnóstwo AP. Tylko, że to się raczej uda na niższym elo, a na wyższym nawet lepsi midlanerzy mogą sobie nie radzić.
 
T 115

tomi5454

Użytkownik
Ziggs jest mało mobilny i ma słaby movement, dlatego w tf musi strasznie uważać, żeby nie być wyłapany. Ale jak już się dobrze spozycjonuje i nie da się dorwać jest w stanie włożyć mnóstwo AP. Tylko, że to się raczej uda na niższym elo, a na wyższym nawet lepsi midlanerzy mogą sobie nie radzić.
Wiem, wiem, ziggs to moja ulubiona postać na mida ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom