>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [80]

Status
Zamknięty.
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Niezle jaja, ze w meczu Liverpoolu z PSG nie bylo kartki w 2 polowie.
A mialem taki lady kurs z for bet 4,50 na BTS+over 9 rr + over 2 kartki
Jedyny mecz w LM gdzie dzis nie bylo 3 kartek, ale ja oczywiscie ten musialem zagrac ????
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Toshihide Matsui / Sem Verbeek @ win 2 set @ 1,73
⛔
Niewiele zabraklo...para 57 razy lepsza, ale dopiero teraz w TB wygraja z nimi 10:1 i zachce im sie grac ...
Czemu tu zawsze kolo polnocy nikogo prawie nie ma ? ????
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
⛔
Niewiele zabraklo...para 57 razy lepsza, ale dopiero teraz w TB wygraja z nimi 10:1 i zachce im sie grac ...
Czemu tu zawsze kolo polnocy nikogo prawie nie ma ? ????
JA JESTEM kiedyś był typer oficjal ,ale go nie widze on zawsze podawał typki z dużymi kursami .lukiego też niema kurde wszyscy znajomi uciekaja z forum widze ,mało co jest starych użytkowników
Niemam pojęcia co się dzieje adik też znikną a miał dobre typy ,Kris też go nie widze
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
JA JESTEM kiedyś był typer oficjal ,ale go nie widze on zawsze podawał typki z dużymi kursami .lukiego też niema kurde wszyscy znajomi uciekaja z forum widze ,mało co jest starych użytkowników
Niemam pojęcia co się dzieje adik też znikną a miał dobre typy ,Kris też go nie widze
Ci co ida do szkoly jutro znikaja i pusto na forum bo trzeba wstac na 8 ????
Jakas kompletna zamula z oferta w tej chwili.
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Hokej USHL
Waterloo Black Hawks - Omaha Lancers 1 2
Waterloo Black Hawks - Omaha Lancers -1 1 2.30
Waterloo Black Hawks - Omaha Lancers over 4,5 1.50
Waterloo Black Hawks - Omaha Lancers 1 tercja over 1,5 1.90
Sioux City Musketeers - Sioux Falls Stampede over 5,5 2
Sioux City Musketeers - Sioux Falls Stampede over 4,5 1.50
Sioux City Musketeers - Sioux Falls Stampede 1 tercja over 1,5 1.70
 
A 320

azael

Użytkownik
JA JESTEM kiedyś był typer oficjal ,ale go nie widze on zawsze podawał typki z dużymi kursami .lukiego też niema kurde wszyscy znajomi uciekaja z forum widze ,mało co jest starych użytkowników
Niemam pojęcia co się dzieje adik też znikną a miał dobre typy ,Kris też go nie widze
Zbankrutowali
 
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Dzięki Azael ,ja sie nie poddaje ,teraz gram za małe stawki ,lepiej mieć mały zysk niż dużo przegrać ,już się nauczyłem
Pozdrawiam gorąco hokej mi nie wchodzi ,a myślałem ż epewny ale na gole wejdą oby 2 i na 1 tercje pięknie zabite ,troszke bedzie zysku minimalnie
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom