>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [80]

Status
Zamknięty.
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Kinguin 1-0. Było ciężko, ale dali radę. Teraz czas na d2, gdzie z AGO wyglądali świetnie, więc pick ENCE dość dobry dla Polaków.
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Kinguin 2-0) Klasa. TaZ fajny team zbudował. Wcześniej czegoś brakowało, a teraz turniej wygrywają i 100k$.
 
uzytkownik-76505 1,3K

uzytkownik-76505

Użytkownik
Kinguin 2-0) Klasa. TaZ fajny team zbudował. Wcześniej czegoś brakowało, a teraz turniej wygrywają i 100k$.
Pula była 100k, a wygrali 50. W każdym razie wielkie brawa, ale pod Ence mieli idealny mappool i fajnie to wyszło, super radość po zakończeniu, w szczególności reatza, który z pride nie miał okazji do gry w takich turniejach.
 
gaara88 327

gaara88

Użytkownik
Szkoda seta ale Delpo na wlasne zyczenie go wtopil. Swoja droga przy tym minibrejku na 5:4 Delpo mogl sprawdzic 1 serwis bo tam chyba nie bylo autu? Przynajmniej na telefonie tak wygladalo ????
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Szkoda seta ale Delpo na wlasne zyczenie go wtopil. Swoja droga przy tym minibrejku na 5:4 Delpo mogl zprawdzic 1 serwis bo tam chyba nie bylo autu? Przynajmniej na telefonie tak wygladalo ????
Dziwiłem się właśnie, że nie sprawdził, przecież to i tak końcówka seta, nawet gdyby był aut, to trudno. Mi też się wydawało, że piłka dobra, ale wiadomo - perspektywa robi swoje ;)
 
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
Oglądałem na 40 calach i dla mnie to też byl izi challenge. Ogólnie Potro wygląda na zmęczonego. Nawet jak odbije to na dystansie 5 setów powinien wtopić.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Djokovic jak z gownem. Wrocil Vajda i wrocil Nole dominator.
Tylko ta dominacja ma inny smak, bardziej gorzki, bo kiedyś dominował przez swoją siłę (mam na myśli ogólną siłę), a dziś dominuje głównie przez słabość reszty
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom