>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [80]

Status
Zamknięty.
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
MIBR - Tyloo: ponad 26.5 rund @1.95
Inferno, stosunkowo wyrównana mapa, Tyloo gra tu całkiem przyzwoicie, zwłaszcza po CT, jeśli Tyloo zacznie po CT, i wygra pistole/połówkę, to warto wtedy uderzać live na MIBR. Myślę że to będzie całkiem wyrównany mecz
bardzo Lekko tyloo win @10
Tera po ct jak zaczną 3-0 to szanse małe maja, liczę na zamknięcie z zyskiem
Juz mozna zamykać z konkretnym zyskiem, przy kursie 2.5, ale zostawiam, MIBR trochę jak dzieci we mgle przy pierwszym fullu, jakby bez pomysłu kompletnie chcieli standardem rundę ugrać
✅
✅ !!!!
Ale comeback. Azjaci mega mocni po ct, a tt jak sami mówią graja trochę spontanicznie i randomowo.
5 meczów i 4 dogi wygrały. Ale początek majora
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
verno 690,2K

verno

Znawca - Hokej
Avaldnes v Lyon
over 4.5
@2.10
Babki ładnie zapłaciły a dokładniej Chelsea i Bayern, tutaj sytuacja podobna, mega dominacja tylko czekać aż się rozstrzelają a u babek może iść gol za golem. Warto ;)
 
verno 690,2K

verno

Znawca - Hokej
Avaldnes v Lyon
over 4.5
@2.10
Babki ładnie zapłaciły a dokładniej Chelsea i Bayern, tutaj sytuacja podobna, mega dominacja tylko czekać aż się rozstrzelają a u babek może iść gol za golem. Warto ;)
Bayern 7;0 Chelsea 5:0 jakieś tma babki 6:1 a tu piękne 2:0 no cóż niektóre babki robią overki a inne kotlety dla męża jak wraca z pracy.
⛔⛔
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
Navi - Astralis: ponad 26.5 @1.9
Znów inferno. Do tej pory zawsze na tej mapie over między tymi drużynami. Jakiś czas temu Navi było tu mega mocne, teraz trochę gorzej. Astralis wszędzie mocne, ale tu akurat jakoś bez mega szału. Over to najlepszy bet na ten mecz, miedzy tymi druzynami, na tej mapie.
 
verno 690,2K

verno

Znawca - Hokej
Navi - Astralis: ponad 26.5 @1.9
Znów inferno. Do tej pory zawsze na tej mapie over między tymi drużynami. Jakiś czas temu Navi było tu mega mocne, teraz trochę gorzej. Astralis wszędzie mocne, ale tu akurat jakoś bez mega szału. Over to najlepszy bet na ten mecz, miedzy tymi druzynami, na tej mapie.
Też to wrzuciłem chwilę temu u siebie w tamacie, także jak to pograłeś to jestem dobrej myśli ????
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
Navi - Astralis: ponad 26.5 @1.9
Znów inferno. Do tej pory zawsze na tej mapie over między tymi drużynami. Jakiś czas temu Navi było tu mega mocne, teraz trochę gorzej. Astralis wszędzie mocne, ale tu akurat jakoś bez mega szału. Over to najlepszy bet na ten mecz, miedzy tymi druzynami, na tej mapie.
✅
łatwo i przyjemnie
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
kuba jak naszych zlala w 3 secie hahah, ale zenada
Żenada to była wczoraj jak nasze orły grały. Tutaj w siatke prowadzimy 2:1 w setach i nie wiem gdzie tu widzisz żenade. Kuba to jest Kuba, oni jak złapią rytm to mogą seta urwać każdemu, a myślę że napsuja jeszcze sporo krwi na tym turnieju. Serw jak siedzi to mogą rozstrzelac wiele ekip.
 
verno 690,2K

verno

Znawca - Hokej
Osasuna - Reus Deportiu
over 0.5 ht
@1.90
izi

NaVi @2.35
⛔⛔
16:14.. szkoda rundy 9:10 gdzie flamie nie trafił w plecy xypexa który nawet o nim nie wiedział, no i nie da się ukryć że niezależnie jaką masz rolę w drużynie 6 fragów edwarda na 30rund jest poniżej jakiejkolwiek krytyki..
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom