>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [80]

Status
Zamknięty.
U 0

Usunięty użytkownik 147020

Gość
Penarol (res) - CA Torque (res) 1 1.85
Penarol (res) - CA Torque (res) over 2,5 1.70
Penarol (res) - CA Torque (res) -1 1 2.60
Warriors Lee Man (res) - Eastern Salon (res) over 2,5 1.30
Olimpia Elblag - Slask Wroclaw 2 1.50
Olimpia Elblag - Slask Wroclaw over 2,5 1.70
grubas idzie Warjos le mans
śląsk ✅
warios ⛔
Peneral 2-1 ✅ i zwrot HANDI
 
sixeros 1,4K

sixeros

Użytkownik
Jakieś przesłanki? Wszyscy w to ida tylko czemu?
Goście ostatnio bardzo dobrze zagrali z montpelier gdzie sporo ludzi stawialo na Francuzów. Kurs 7 wydaje się bardzo atrakcyjny. Ja bym dał max 4. Osobiście pogralem za drobne win i za taką samą stawkę +4.5 ale jakoś się nie nastawiam na ten mecz ^^
No i sensacyjny remis u siebie z leipzig w ostatniej kolejce Niemców
 
lamora365 495

lamora365

Użytkownik
Goście ostatnio bardzo dobrze zagrali z montpelier gdzie sporo ludzi stawialo na Francuzów. Kurs 7 wydaje się bardzo atrakcyjny. Ja bym dał max 4. Osobiście pogralem za drobne win i za taką samą stawkę +4.5 ale jakoś się nie nastawiam na ten mecz ^^
No i sensacyjny remis u siebie z leipzig w ostatniej kolejce Niemców
Dzięki za info
 
topbetsss 591

topbetsss

Użytkownik
Tappara 60&#39;
1.80
mocny bet, Lehkinen młody 19 latek na bramce Lukko, zagrał raz w tym roku - gdzie wszedł w połowie 1t z Pelikanami i zaaplikowali mu 3 bramki tak jak jego zmiennikowi.
Tappara u siebie się rozkręci, zaczęli sezon średnio.
Lukko prowadzi 1-0 ????
pre mam over 2.5 Tappary na AKO, ale podbijam teraz 60&#39; na 2.60
 
L 41,8K

lubuszanin

Użytkownik
Pisaliście w poprzednich postach i cofaniu zakladow.Dzis jeden ze zbukow zrobil mi coś takiego.Mecz wczorajszy AFC--SC Telstar 5:0.Stawka została przeliczona po1.0 że względu na niepoprawnie przedstawiona nazwę drużyny gosp. która powinna brzmieć.Amsterdamsche FC.I lup Kasa z konta.Pisalem maile dlaczego dopiero dziś doszli do tego_OOdp.Regulamin pkt taki i taki i pozamiatala.Jestem ciekaw jak bet by był na minus jak by go rozliczyli:cwl::cwl::cwl:Rozboj w biały dzień:eek::facepalm::facepalm:
 
marcusgreen 784

marcusgreen

Użytkownik
Pisaliście w poprzednich postach i cofaniu zakladow.Dzis jeden ze zbukow zrobil mi coś takiego.Mecz wczorajszy AFC--SC Telstar 5:0.Stawka została przeliczona po1.0 że względu na niepoprawnie przedstawiona nazwę drużyny gosp. która powinna brzmieć.Amsterdamsche FC.I lup Kasa z konta.Pisalem maile dlaczego dopiero dziś doszli do tego_OOdp.Regulamin pkt taki i taki i pozamiatala.Jestem ciekaw jak bet by był na minus jak by go rozliczyli:cwl::cwl::cwl:Rozboj w biały dzień:eek::facepalm::facepalm:
gdzie? chyba rusek
Widziałem ten mecz, było napisane Amsterdam i mnie zmyliło, bo myślałem, że chodzi o Ajax, ale kursy i herb mi się nie zgadzały ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom