>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [80]

Status
Zamknięty.
D 14

dominik_wtk

Użytkownik
Ruskie hahahaha ???? W każdej dyscyplinie jara mnie płacz ruskiego zawodnika ???? chociaż tu jeszcze za wcześnie na ich płacze, ale chętnie zobaczę ich smutne miny tak jak miny piłkarzy na mistrzostwach ????
 
R 2,8K

rua

Użytkownik
Mirage bardziej leży mouse czy fnatic?
Moim zdaniem 50/50, choć jeszcze jakiś czas temu Mouz świetnie grało Mirage. Ale to jeszcze ze styko. Nie to że Styko może robił jakąś mega różnice bo chyba nie XD ale po prostu ładnie Mouz tego Mirage grało.
 
cuadrado12 6K

cuadrado12

Użytkownik
Liverpool: Mignolet, Clyne, Lovren, Matip, Moreno, Fabinho, Milner, Keita, Shaqiri, Mane, Sturridge.
Chelsea: Caballero, Azpilicueta, Christensen, Cahill, Emerson, Fabregas, Kovacic, Barkley, Moses, Willian, Morata.
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
Mirage bardziej leży mouse czy fnatic?
50/50 ja bym powiedział na te chwile. Bardziej graja to myszy, ale ta mapa jest na tyle specyficzna i prosta że AIM może przeważyć. Po takim kursie na prwno sie nie opłaca w mouse wchodzić jak dla mnie, a wręcz odwrotnie.
Fnatic @2.6
 
P 254

pablo95

Użytkownik
Ktoś ma info czy Salah dziś wyjdzie na bojo? bo mozna by zagrac ze nie strzeli gola po 1,70 ale jak nie wyjdzie pewnie zrobia zwrot? ????
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
Ktoś ma info czy Salah dziś wyjdzie na bojo? bo mozna by zagrac ze nie strzeli gola po 1,70 ale jak nie wyjdzie pewnie zrobia zwrot? ????
no jak nie wyjdzie to co mogą zrobić innego ? mają rozliczyć jako wygraną ? no o takich cudach to jeszcze nei słyszałem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom